• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

14. ledna 2017 
já se vdávám 31. července a taky ještě před svatbou toho potřebu spoustu zařídit, proto na lázně tak pospíchám :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dokumentace - špatně sepsaný návrh, chyběli některé důležité kódy. Sice mi říkali, že jsem měla málo podrobný operační protokol, ale nemůžu sloužit podrobnější, když nebyly naštěstí komplikace :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no to sem na to zvědavá jak to bude se mnou.. takže pojišťovna to schválí cca do 14 dnů? A co pak dál? Jak si člověk vybere hotel nebo mu nějaký vyberou (přidělí?)
13. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, pojišťovna to schválí do týdne až 14 dnů. Pak to rovnou zašla do konkrétních lázní, které jsi měla v návrhu, a tam ti vyberou ubytování. Tak to zatím probíhalo u mě. S tím, že chci jet v konkrétní době, tak jsem si vybrala hotel, ubytování a hledala ve kterém termínu mají volno, pak budu volat zpět do pojišťovny a snad to klapne.
13. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od schválení pojišťovnou za jak dlouho můžu nastoupit?
13. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko: je to fakt nevím, asi podle toho jak je v lázních plno nebo není. Sama jsem na to zvědavá :wink:
13. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, pokud Tě nějak netlačí čas, tak to nech na lázních, jakmile jim přijde z pojišťovny schvalovací dopis, vyberou Ti termín a lázeňský dům a pošlou Ti to...pokud souhlasíš, obratem jim odešleš potvrzující ústřižek, pokud se Ti něco nelíbí, jsou tam telefony, kam volat. Já souhlasila a jela jsem tuším 10 dnů po obdržení papíru z lázní.
13. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
damaska: nejsem v Monti, jsem ve Třech liliích, v Monti je Lucci
13. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky díky za info ale dotaz jak si můžu sama vybrat lázeňský dům? a jak se zařizuje že chci jednolůžák nebo prostě nadstandard? že nechci záchod na chodbě a tak?
14. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, počkej až na to co Ti nabídnou a pak si zavoláš na číslo (uvedené na poukazu), že chceš příp. změnu.
Neřeš to tak dopředu :wink:
14. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je? :confused:

Mě se zkrátka jen tak nezbavíš :grinning:
Fakt, neřeš dopředu a vyčkej :grinning:
14. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Damaska: Já jsem ubytovaná v Monti, resp. v depandenci Vila Anna a jsem nad míru spokojená, úžasné, super, mohu jen doporučit. Mě VZP schválila Lunu, ale naštěstí jsem si pročetla tuto diskusi a rozhodla se pro Monti a dobře jsem udělala! Výborně tu vaří, autíčko tu mám na hlídaném parkovišti ve dvoře, připlácím 80 Kč denně za nadstandard stravu - ráno švédské stoly, obědy i večeře výběr z pěti jídel, derert, předkrm, moučník, zmrzlina... Bazén zdrama k dispozici, internet zdarma k dispozici na recepci. Personál všichni moc milí, vstřícní, super! Vše pod jednou střechou, jen na gynekologický plyn a vaginální irigace docházím do "lázní", ale to je kousíček...... holky přeju vám hezký den, já běžím na proceduru,.... papa
14. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: moc děkuju za informace. V Monti na mě udělali skvělý dojem, svojí ochotou hledat kvůli zájmu o ubytování nějaký kompromis. Zrovna budu volat kolem poledního, jestli paní našla nějaké místo. Kéž by to vyšlo. :wink:
14. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Damasko, tak moc držím palce, ať to vyjde! Když by to vyšlo všechno rychle, mohla by si stihnout ještě mě a Sarusinku. S tou jsme se dneska potkaly v Luisiných lázních, obě jsme se shodly, že nám ten týden dal pěkně zabrat, procedůry a tak tady ten život, aspoň já to vidím na celé dnešní odpoledne v posteli :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci: ani se neptej jaký mám pech. V Monti je totálně plno, v Luně taky. Nakonec jsem zjistila, že od pojišťovny mám rezervaci v Pawliku, kde budou chtít doplatek 8.000,00 - to teda netuším, kde na to vezmu.

A ještě nástup až v červnu, hrůza, fakt nevím jestli se do těch lázní vůbec cpát.

Holky, prosím pora´dte, je ještě nějaká možnost, že bych mohla dostat levnější ubytování. Paní na Pawliků je milá, ale ani nechce slyšet, že bych šla jinam. Takže buď budu platit, nebo nepojedu vůbec :angry:
14. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci: to teda dal :grinning: a to jsem chtěla ještě dneska na pokoji cvičit mojžíšku :grinning: dneska se celý den válim :slight_smile: i Lidl je pro mě daleko tak jdu jen do nějaký sámošky tady kousek :wink: za chvíli jdu na masáž, tak to zas nebudu moct chodit :grinning: přišla jsem z oběda, mňamka veliká, dezertíček taky :slight_smile: no a přijde mi, že ani nepřibírám :sweat_smile: ten pohyb to nějak vykompenzuje :slight_smile: v neděli aquairobic :slight_smile: máme plné týdny :grinning: a v sobotu slavnostní zahájení lázeňské sezóny, to taky bude mazec :slight_smile:
damaska: to by bylo fajn, kdyby jsi dorazila, sice není teď nejpěknější počásko, ale to neva, pořád je co dělat. Ještě jsem ani nestihla okouknout Aquaforum, takže myslím, že i za 14 dní bude pořád co dělat :D nebyla jsem zvyklá cvičit a musím říct, že jsem tu jak chcíplouš :grinning: Tak upozorňuju předem, kdo necvičil nikdy, ať radši začne před lázněma :slight_smile:
Jinak samo, všechny zdravím, právě se válím v posteli a trávím obídek :slight_smile:
Přeji všem krásný den :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
damaska: jako nutit tě nemůže :angry: každej si přece nechce připlatit, a nemůže ti říct, že jinam nemůžeš :angry: ale na druhou stranu, taky doplácim 8000 a nemám bazén, tak to ber z té lepší stránky. Budeš mít i jídlo ve formě bufetu, my si musíme objednávat tři dny dopředu. Tak za to to stojí :wink:
14. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarusinko: jenže ty máš určitě jednolůžák, já bych byla na dvojlůžáku - vyhlídky teda nic moc, nevím, jak bych si sedla se spolubydlící
14. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, tak jsem včera podala žádost na pojišťovnu, prý pooperační stavy schvalují do týdne. Mám už zajednaný ISIS na 30.5., tak snad se to stihne :slight_smile: Zatím jsem rozhodnutá jet autem. Nechcete se někdo přidat? Navigátor by se šiknul :slight_smile: Jedu z Brna, ale můžu někoho nabrat i cestou - pojedu po dálnici až do Plzně. Kdyžtak písněte do IP. Tak lázním zdar, hlavně ať nám to schválí!
14. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
damaska: nene mám dvoulůžák. V pondělí mi přifrčí spolubydlící. :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo. No, ještě to nechám na pondělí. Pokud by se uvolnilo místo v Monti, tak bych musela volat do pojišťovny, když ne tak je na VZP jedno, do kterého hotelu pod akciovkou se domluvím. Zkusím ještě zavolat do Dr. Adlera :wink:
14. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak si myslím, že mě mají ve Františkovek, tak akorát dost. Úplně je vidím, jak si předávají sluchátko s tím, zase ona :grinning:
Normálně už je mi trapné tam pořád volat. Ale ten Pawlik, je moc drahej :angry:
14. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
damaska: tak uvidíš no :sweat_smile: já jsem se teď vrátila z masáže :slight_smile: a povaluju se :dizzy_face: i když tu je hnusně,(počasí) je tu vlastně krásně :grinning: tak ať máš štěstí, držim palce, ať ti vyjde hotel jaký chceš
14. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak nakonec asio budu ubytovaná v hotelu Dr. Adler, nemůžu najít jaká jsou na něj reference :confused:
poradíte, co ručníky, župan a tak?
14. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Damasko, Adler je levnej, komfortní, jsou v něm i některý procedury (parafín, cvíčo), taky doktoři a jídelna, takže jsi to vyhrála, gratuluju a už to neřeš:slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ručníky ani župan nebrat, zabírají místo a nepoužiješ je.
14. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu mám dokonce i bačkory,kartáček na zuby,...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarusinko, jak nachystané od hotelu, ju? :confused:

elana: no nakonec jsem za Adlera ráda, ale dokud nebudu mít dopis doma, tak tomu neuvěřím. Jediné, že manža nebude moc přijed na víkend a zůstat přes noc. :frowning2:
Ale třeba ho budu moc někde ubytovat, aby nemusel zase jet takovou dálku dom
14. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek