Docházení na hematologii v šestinedělí, máte zkušenost?

partyzanka91
6. čer 2014

ahojky,
vůbec z toho nemám radost ale vypadá to že budu muset chodit na infuze na hematologii a nebo být dokonce hospitalizována. Nejdřív mě manžel štval s tím jak mi furt říkal že sem bledá, hubená a nemocná. Zlehčovala jsem to a říkala mu že co by chtěl po císařském řezu (operace není škrábnutí které se zhojí do tří dnů), že jsem bledá že nemám železo což je normální po porodu a zhubla jsem proto že už nenosím mimčo tak jsem říkala ať nevyšiluje. Občasné motání hlavy a stavy na omdlení jsem přičítala chudokrevnosti a když jsem dotala slabou teplotu měla jsem za to že to prostě patří ke změně těch hormonů a že únava je způsobená tím, že spím přerušovaně. Šla jsem tedy na odběry k praktikovi abych mu dokázala že je to v pořádku a plaší zbytečně a teď spíš koukám já. Prý mám rozházené veškeré hodnoty a budu muset být hospitalizována na hematologii aby mi dali nějaké infuze. Taky se jim tam něco nezdálo ohledně břicha takže musím ještě na kompletní sono. Nevím ale co přesně mi je po telefonu to nechtěli prozrazovat tak tam manžel jel (mám praktika docela daleko a není mi dnes dobře, večír jsem měla ty teploty). Prý s nimi zkusí domluvit jestli bych tam nemohla jen docházet místo hospitalizace a taky zjistí jaký mám přesně problém. Jen doufám že to nebude nic špatnýho kdyžt to odmítali říct do telefonu a hlavně doufám že mlíko co dávám malý je kvalitní když jsem na tom takhle. Chci se zeptat jestli má někdo podobné zkušenosti, děkuji
je tomu dnes 15 dní co jsem měla tu sekci, když mě propouštěli z nemocnice muselo to být v pořádku, jinak by si mě tam nechali. Vůbec z toho nemám radost venku má být hezky a mě čeká marodění místo procházek s kočárkem. Ale hlavní je že jsem nemocná já a ne malá (tý se naštěstí vede velmi dobře), protože u ní by to bylo mnohem horší.

partyzanka91
autor
6. čer 2014

Tak jsem si oddychla nakonec vše dopadlo dobře. S těmi špatnými výsledky nás doktor poslal na internu do Vinohrad a prý ať udělají sono kvůli tomu že má podezření na vnitřní krvácení. Ke stejnému závěřu dospěli i na Vinhoradech ale řekli ať jedu k Apolináři kde jsem rodila. Tam mě vyšetřili a udělali to sono a ukázalo se že vnitřní krvácení tam není, pouze mi odcházejí očistky pomalejí než by měli tak mě na to dali injekci a v pondělí jdu na kontrolu a co se týče hodnot z krve tak sice jsou nízké, ale když to srovnali s výsledky po porodu tak se to dost zlepšilo. Pak jsme měli s manželem zbytečně zle, poprosila jsem totiž doktorky aby mu vysvětlili že operace není sranda a rekonvalescence trvá déle protože když sem mu to říkala doma tak mi nevěřil, a furt tvrdil že jsem nemocná. Přiznám se že ten praktik dneska mě teda taky vyděsil tak už jsem začínala věřit že manžel nepřehání a že já to podceňuju. No a když se nakonec po všem tom běhaní ukázalo že mám pravdu já tak jsem jenom chtěla aby to manželovi osobně potvrdili. Jenže do zprávy mi napsali že manžel mě donutil jít k lékaři a teď to vypadá že je za nejhoršího a jako že jsem si stěžovala ☹. Tak jsme se hádali a mě to bylo líto protože jsem nechtěla aby to dopadlo takhle, chápu že to dělal z lásky ke mě a že měl starost, ale asi jsem to dost blbě řekla protože doktorky mu říkali a´t je na mě hodnej a tak, doufám že u nich není za tyrana ☹

pampalin
10. čer 2014

Vůbec bych neřešila, co napsali doktoři do zprávy a byla bych ráda, že mě tam teda manžel "dokopal" a všechno dobře dopadlo.