Dopravní nehoda - autobus. Máte zkušenost s poraněním paže?

geraltinka
12. říj 2022

Dobrý večer, včera v ranních hodinách jsem se stala jako cestující v autobuse, účastníkem dopravní nehody. Řidička auta přehlédla náš autobus, který do ní narazil. Já jsem seděla úplně v zadní řadě uprostřed, tedy při nárazu jsem byla vymrštěna dopředu. Stačila jsem se zachytit a ,,obmotat, kolem tyčky, takže jsem nespadla na zem, ale zůstala viset na ruce. Včera mě to lehce bolelo, ovšem dnes už je ta bolest větší, nemůžu ji úplně natáhnout a cítím bolest jakoby nahoře v paži. Nemá někdo zkušenost s tímto typem poranění? Věřím, že je to pouze natažené.

slecnami
12. říj 2022

Tak to je otázka, samozřejmě to může být jen pohmožděné, ale taky to můžeš mít nějak víc pošramocené se všemi důsledky - léčba, bolest, nemožnost výdělku. Dělal se určitě na místě nějaký záznam o nehodě, nebo tak něco...? Chtělo by to k doktorovi. Nahlásit situaci, jak k tomu došlo (mechanismus a nehoda), ať to je ve zprávě. A pak nevím, možná ten doktor poradí, co dál...

jijulka
15. říj 2022

urcite jit k lekari a poskozeni nahlásit na policii, která to vyšetřuje.
Muzes mit utržený sval, abrupci části ramenniho kloubu atd. Nikdo tady nema vesteckou kouli

xxx3d
15. říj 2022

pohotovost, a doktoři v nemocnici - tam bych se obrátila