Fialová žíla na prsu. Pelášit nebo je to normální?

heluska0
27. říj 2019

Ahoj holky chtěla bych poprosit o Vaše zkušenosti. Včera jsem si všimla, že na levém prsů mám fialovou žili která vede kolem dvorce neboli je hladká a spíše povrchová. Užívám Ha, ale poslední tři dny jsem to měla rozházené časově. Užívám denně v 18:30, ale měla jsem migrénu a bylo mi zle a zvracela jsem. Dotoho jsem měla zablokování hrudní páteře. Dostala jsem obstřik a léky proti bolesti. Ha jsem užila jeden den místo v 18:30 až v noci kolem půl noci. Tak to bylo i následující den. Nejsem si jistá jestli jsem to tam neměla. Mám tři děti všechny byli kojení a prsa mám hodně popraskané. Je mi 39 let. Mám pelášit nebo je to normální? Na betu jsou různé informace o příznak rako ony 😪 děkuji přidávám i fotky

terez225
27. říj 2019

Za prvé si najdi samovyšetření prsu , jen pozor na to kdy ho budeš provádět může být zkreslené cyklem . Za druhé na netu nehledej nic , vždycky tam jsou fantasy scénáře . To bude dobré neboj. K doktorovi si klidně pro sichr zajdi ,ale myslím že to nic nebude . 😊 též mám některé žíly víc viditelné .

heluska0
autor
27. říj 2019

@terez225 Děkuji něco mi říká, že jsem ji tam měla a jelikož jsem Mega hypochondr tak hnet letim5 na net a čtu kraviny. Mám hrudník po taťkovi takže kontrola je rychlá a po třech dětech jsou to spíše zaječí uši 😂🤣

terez225
27. říj 2019

@heluska0 pokud tam nemáš bulku nebo tak můžeš být v klidu 😊 i když ona i bulka v prsu může být jen tuková a nemusí to hned znamenat to nejhorší ,tak klid

heluska0
autor
27. říj 2019

@terez225 Děkuji za uklidnění bulku nebo nějaká jiná změna na prsu není jen ta žilka jinak vše v pohodě děkuji jsi zlatá 🌹

kafr
27. říj 2019

Já mám zase zelenou žílu. Neřeš .
Jinak "zaječí uši"?! 😂😂😂 To jsem ještě neslyšela

heluska0
autor
27. říj 2019

@kafr 😂😂😂 manžel když má chvíli a pochválí mě tak já dostanu záchvat smíchu, že ty moje zaječí uši už ani gravitace více nepřitahne 🤣