9+1 tt, příznaky..... Mizí, objevují se jiné. Je to normální?

helena1033
10. pro 2020

Ahojky, asi už z ním jako blázen ale když sem prodělala jedno zamkle a teď mi doktor řekl že mizející příznaky mohou být příznakem zamkleho jsem trochu na trní.
Od 7tt mi je špatně ad žaludku nejdříve jsem i zvracela třeba 5x denně pak sem přišla na to že musím jist často a malo a pomohlo to, jenže dnes je mj h po ránu do řeky než vracím nemám žaludek na vodě..... Jako by to ustupovalo. Prsa mne bolely po stranách pak přestaly a začaly pálit bradavky ale fakt dost, to taky trochu ustoupilo teď mne to trápí spíš v noci. Únava byla šílená ale zvládala sem chodit do práce, teď to malinko polevilo..... Ale pořád sem unavená, podbřišku trochu pobolívá. Včera v noci sem měla bolest hlavy, trochu ale úplně celou noc,takže sem spala asi hodinu.... Přestalo to o půl osmé kdy sem vstávala do práce 🤦‍♀️ ..ale už tak od 6tt špatně spím..... A včera mi nebylo ani moc zle vše co sem snědla zůstalo v žaludku. K tomu se přidala zacpa...... Mám obavy z toho že mi není špatně a že mne neboli prsa. K doktorovi jdu 16.12.....nechci tam volat a být za blázna když mu tohle po vykládám a tak si říkám třeba tu některá zažívá to samé a povzbudí mne že je vše OK.
Ustoupila nevolnost někomu také tak brzy?

michaelarousova
10. pro 2020

@helena1033 ja kdyz potratila tak mi bylo mizerne az do te revize ..takze bych to nebrala ,ze kdyz vymizi priznaky ze se neco stalo☺️Prasa me bolela treba jen dva tydny a prestaly☺️

mamikry
10. pro 2020

@helena1033 Ja jsem to mela kazdy den jinak. Jeden den mi bylo zle, druhy dobre a dalsi jeste hur nez predtim. Prsa jeden den bolava, pak nic, pak po stranach, pak bolelo jen jedno. Bricho taky tak. Hlava trestila nonstop. U predchozich tehotenstvi se to zacalo kolem 10. - 11.tt lepsit. Ted mi bylo zle az do 15tt, ale taky jen narazove a hlavne vecer.

martulka88
10. pro 2020

@helena1033 Vydrž, ikdyž chápu tu starost. Já měla třeba jen 3-5dnů v týdnu pocit na zvracení, pálení žáhy apod. Začalo to 3.týden - to jsem si udělala test a byl tam duch. Pak okolo 8.týdne to nabralo grády více a na konci prvního trimestru to skončilo. Ale jsou ženy, co mají třeba nevolnosti celé těhu, jiné jen na počátku a pak zmizí apod...

nagojka
10. pro 2020

Tak to tak mam...ja sem tedy v 8tt a na prvni kontrole sem byla ted v pondeli..Vsechno bylo v poradku,srdicko bylo krasne videt,vsechno odpovidalo...doktor pogratuloval a objednal me dalsi kontrolu az 4.1.14 dni me desne tlacil zaludek,nedokazala sem poradne nic snist jenom same suche pecivo,ovoce,zeleninu...nezvracela sem ale mela sem pocit jako kdyby mi nekdo stal na zaludku...Ted uz mi treti den nic neni...Vubec nic...dokazu snist uz cokoliv co neni teple nebo uvarene🙂kdyz se koupu tak citim ze trosku boli prsa...Ale chodim normalne do prace ,funguju,unavena nejsem ale to sem ani moc nebyla od zacatku...take doufam ze se za ty tri dny nic nezmenilo a je vse tak jak ma byt a v pohode...Drzim palce a jak mi rikaji ostatni...Uzivej si ze ti nic neni🙂

nagojka
10. pro 2020

@nagojka ani zadny curani me trapi proste vubec ale vubec nic.🙂

kami2262
10. pro 2020

@helena1033 Se zamlklým těhu nemám zkušenost. Ale s tou bolesti prsou jsem to měla obdobně, nejdříve mě bolely celá prsa, pak mě také palily bradavky a od jedenáctého týdne nic. Stejně tak s nevolností. Začala mi okolo 7tt,dost často ráno před snídaní a večer jsem si ani nemohla pořádně vyčistit zuby jelikož jsem hned letěla na WC. No a zase cca od 11 tt vše ok, myslím, že do 13tt jsem teda ještě jednou zvracela ráno. 😁
Držím palce, ať je vše v pořádku. 🙂

helena1033
autor
11. pro 2020

Holky moc děkuju❤

chasing_rabbits
11. pro 2020

Neboj 🙂 ja v 11tt jsem také přestala vše vnímat a začala mít strach... o 2 týdny později bylo vše naprosto v pořádku☺️❤️

nikolaa123
14. pro 2020

@helena1033 ahoj, vůbec se neboj 😊 já měla úplně to stejné jako ty z ničeho nic mi vymizeli veškeré příznaky ze dne na den. Hodně sem se bála neboť sem všude četla slyšela že to může být zamlkle těhotenství.. Naštěstí všechno v pořádku sem teď v 17tt a nemám žádné příznaky není mi vůbec nic 😊 a mimi v pořádku 👣🍀 opatruj se 🤰🏻

helena1033
autor
15. pro 2020

@nikolaa123 děkuju, je to stresující...... Na jedu stranu sem rada že mi není už tak zle na druhou raci at je mi zle třeba 3x tolik ale mimi je v pořádku........

helena1033
autor
16. pro 2020

Tak je vše v pořádku, dnes ráno jsem rozklikla MAMap a tak že v 11tt ( dnes jsem 10+0)u většiny těhotnych příznaky ustupují, může mizet nevolnost i únava i zácpa ale může se objevovat plynatost a Řihani...... Tak to sedí úplně přesně 😂🤦‍♀️ ........ Už se tak nebojím. Podle doktora, utz..jsem dokonce 10+2 ....... Já ty jejich počty prostě nechápu přesně před 14dny jsem byla podle už 7+4 😂😂😂 ......... No tak hlavně že je malé v pořádku 😂☺😉

nikolaa123
16. pro 2020

@helena1033 super! Teď si jen užívej a buďme rádi že nám nic není 🤰🏻🍀😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru