Hrozny kašel a opožděná ms

nikinu
21. říj 2018

Ahoj holky od uterka mám hrozny kašel bez teplot bez všeho jen kasel(občas vykaslavam).Včera nasazena antibiotika a před dvěma tydny sem si zaváděla antibiotikama kvůli kvasinkám.minuly měsíc sem měla ms jen 3dny(což sem uznala že to bude kvůli těm praskam)a včera byl poslední den co sem měla dostat ms(mám 28-30DC)myslíte že to může být tím kašlem a tema antibiotikama?P.S.:o mimco se snažíme,ale myslím si že to je zkrz tohle všechno kašel,antibiotika atd

nikinu
autor
21. říj 2018

Nevím jestli mám ještě počkat abych si teh. test nedělala zbytecne

yanina19
21. říj 2018

Ja bych test zkusila 🙂 tim se nic nezkazi

nikinu
autor
21. říj 2018

@yanina19 nezkazí,ale abych nebyla zklamaná zase

yanina19
21. říj 2018

@nikinu ja te chapu, zklamanim jsem si taky prosla, ale lepsi se ujistit nez do sebe a nedej boze do miminka cpat ty antibiotika...

nikinu
autor
21. říj 2018

@yanina19 on mi prave napsal nějaký antibiotika který se můžou v těhotenství

yanina19
21. říj 2018

Aha, tak to s tim zkusenost nemam 😱

nikinu
autor
21. říj 2018

Já sem právě ještě neměla spozdeni jen když sem měla nějakou strašnou virózu a potom když sem měla mimoděložní(před 3roky) jinak ms mám normálně každý měsíc

nikinu
autor
25. říj 2018

Tak ve středu sem si dělala test byl negativní a spozdena ms 5ty den zítra mám přijít na gyndu tak asi mi to vyvolají (po prvé😩)

normalnimatka
25. říj 2018

@nikinu ježiši tak si to vyvolat nenechávej. je to úplně zbytečný. až to bude mět přijít, tak to přijde. na co nálož umělejch hormonů? fakt tohle nechápu tvl.... máš to prostě posunutý kvůli nemoci. toje úplně normální a nikdy bych kvůli tomu k doktoroj neběžela pro "neškodnou včeličku" - fuj.
co to je zpoždění 5 dnů jako? mně nemoc dokáže posunout cyklus i na 40 dní třeba. nervi to do sebe, fakt to za to nestojí.

zelenaesmolda
25. říj 2018

@normalnimatka
taky to nechapu jak nekdo sili kdyz mu ms meska par dni.
ja jsem po porodu dostala ms 1.6. a kazdy mesic o neco pozdeji,ted v rijnu az 22.

normalnimatka
25. říj 2018

a ještě když se snažíte o mrně, tak to už vůbec bych tělo nemátla.

nikinu
autor
25. říj 2018

Takže za prvé sem nepsala že mi ji vyvolají psala sem asi a za druhý nemusíte se hned do mě pouštět nevím co mi na gynde řeknou a opožděnou ms sem tak dlouho neměla a od té doby co sem měla mimoděložní tak se trošku víc hlídám abych něco nezanedbala a měli sme jít po neděli už na IVF kliniku tak sem prostě zklamaná že mi ms ještě nedorazila

normalnimatka
25. říj 2018

@nikinu tak já to snad nepíšu nějak útočně, jen bych ti ráda dala náhled na věc, že to přeci není jako "jdu na gyndu a asi mi to VYVOLAJÍ", o tom přeci rozhoduješ ty. můj tón rozhořčení byl akorát nad praktikama doktorů. ale to ty dost možná ani nevíš, co by chtěli dělat. ale je dobrý bejt na to nadechlej dopředu.

nikinu
autor
25. říj 2018

@normalnimatka jasný já to chápu ale když má ženská spozdeni tak davaji injekci na vyvolání ne?nevím jak to funguje nemám s tím zkušenosti tak dlouhou opozdenou ms sem ještě neměla tak bych chtěla jen slyšet od doktora že je to jen s prášku a pro příště budu vědět zítra napíšu jak sem dopadla,ono to třeba může být i něco jiného,což snad ne,jen chci prostě vědět jestli je to opravdu tema praskama

normalnimatka
25. říj 2018

@nikinu ono nemoc sama o sobě umí MS pěkně zpozdit. tělo prost ěmá práci s něčím jiným, než aby řešilo cyklus. natož atb. co ti řekne, to fakt nevim, ale prostě doporučuju si rozhodně nenechávat píchat žádnou vyvolávačku. ale myslim, že dr. by byl blb ti to dávat takhle brzo;)

nikinu
autor
25. říj 2018

@normalnimatka ok kdyžtak řeknu že ji nechci 😉

nikinu
autor
26. říj 2018

Tak sem byla na té gynde a brali mi krev tak uvidím v pondělí co a jak