Jak vydržet častou nemocnost dítěte?

astra11
28. pro 2022

Sice se toto fórum týká zdraví našeho mateřského, ale v tomto případě je to jako vždy s dětmi propojené...
Tedy - jak vydržet tak častou nemocnost svého dítěte. Z nemoci do nemoci. Chytí snad všechno. Pořád. Nemocnost snad každých deset dní - je mu osm - ale pořád kašle ...třeba to pár dní bez intenzivní léčby vydrží, ale pak stejně musím dát léky na kašel, být doma, paragraf každý měsíc minimálně jednou.
Přípravky na imunitu a léky podpůrné není potřeba zmiňovat, to je zajištěné.
Jde o to jak to zvládnout psychicky. Jako máma už to moc nedávám a mám z toho deprese.
Dceri skončila takováto častá nemocnost okolo pátého roku a synovi je osm a stejně to má jak ve školce.
Kdo má naaaaaahodou stejně často nemocné dítě ( jestli je to vůbec možný)...jak to zvládáte?
Já se potácím mezi úpěnlivou snahou s tím co nejvíc něco dělat a zoufalou rezignaci, že to prostě musím nějak vydržet...
Dík.

bublina03
29. pro 2022

@astra11 náš starší byl taky často nemocný, až jsem si nechala dát doporučeno na alergologii a tam se zjistilo, že krom kočky je alergický snad na všechny alergeny, pily,trávy,roztoči, astma, od doby, co bere léky, není tolik nemocný a když, tak nemoc netrvá tak dlouho