Jakou láhev na pití do školy?

ahojcau
6. srp 2019

Ahoj syn jde v zari do druhe tridy a rada bych mu poridila lahev na piti ktera vydrzi aspon ten jeden skolni rok...v prvni tride vyzkousel 3 lahve..jedna tekla..druha taky a u treti se mu urvalo takove drzatko..hruza...mate nejakou zkusenost jaka nejlepsi ? Nejradsi bych aby mela nejake pouze odklapeci ( ne sundavaci uplne) vicko proste aby savicka nebo neco nebylo vystaveno vsem spinam a bacilum okolo kdyz lahev nebude pouzivat...a asi nejlepe s nejakym brckem, ,,savickou"nebo jak to nazvat spuntem ? :D kdyby mel jen diru urcite by se pri blbostech zlil :D diky

radkaem
6. srp 2019

@ahojcau Já jsem si oblíbila značku PURA. Je dražší, ale různě kombinovatelná ohledně těch pítek a saviček a je z nerezu. Nesnáším plast.

ahojcau
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ahojcau
autor
6. srp 2019

Nemate nekdo zkusenost s nalgene otf ?

klea81
6. srp 2019

Nerez, bez savicek, není už mimimo 😉

j.a.n.i
6. srp 2019

@ahojcau Mám, s tímhle typem https://www.4camping.cz/p/lahev-nalgel-otf-kids/ ale je tedy bez brčka/savičky, ale spokojenost, vydrží i bublinky, což byla u nás podmínka, neb dítko chce perlivou minerálku.

irena1111
6. srp 2019

U nás se nejvíce osvědčila obyčejný láhev od Kubíka, kterou měníme dle potřeby. A když to holka někde ztratí nebo zapomeně tak se nic neděje

konidana
6. srp 2019

@irena1111 souhlas, akorát jsem brzy přešla na klasický šroubovací petky.

ahojcau
autor
6. srp 2019

@klea81 jasne ze ne dudlik :D ja nevedela jak to napsat

ahojcau
autor
6. srp 2019

@j.a.n.i super...syn chce taky vetsinou bublinky 🙂 pujdu asi do ni

zmrzlinka
6. srp 2019

@irena1111 já to taky tak dělám.Lahve zapomíná všude....ve škole,na tréninku...

janaaanna
7. srp 2019

@irena1111
@ahojcau taky jedeme v obyc PET, obvykle Rajec. Ma 0,75 l, pitko, levna a hlavne netece. Do skoly nejpraktictejsi reseni. Ja mam pocit, ze vsechny lahve na piti zacnou drive nebo pozdeji tect. ☹

leilinka1234
7. srp 2019

Máme láhev Contigo a je super 🙂 jednu úplně novou, chlapeckou prodávám (ne zde na bazárku), tak případně pak sz 🙂

becicka
7. srp 2019

@j.a.n.i Zrovna něco takového bez brčka hledám, díky za tip!

picimaus
7. srp 2019

Já koupila dceři v Tescome bezvadna, taky mi vadilo pitka kde se dělala plíseň. A loni v září koupila v tescome a super. Myju v mycce a pořad je pěkná takže bude nosit https://eshop.tescoma.cz/lahev-na-napoje-purity...

kami1984
7. srp 2019

Syn má Cintigo a je spokojený. Láhev má rok a kromě pár škrábanců je jako nová.

leilinka1234
7. srp 2019

@kami1984 přesně tak 🙂 máme celá rodina skoro 2 roky a furt jsou ok. Cca jednou měsíčně je všechny naložím na pár hodin do vody se savem, aby se pořádně vyčistily.