Jsem pořád smutná. Co mám dělat?

13. kvě 2020

Ahoj holky.
Muj zivot stoji za kulovy. Stoji a vzdycky stal. Porad jsem smutna, prestala jsem verit v dobro lidi, vubec neverim muzum, da se rict, ze je svym zpusobem nenavidim. Celkove od lidi cekam jenom zlo, hodne jsem toho v zivote prozila, hodne zleho. Jsem uz asi zapskla zena. Neni mi ani 30, je to usmevne ze takhle premyslim a k nepochopeni. Vim, ze timhle postojem ublizuju sama sobe, ale neumim to jinak. Obcas jdu ven s lidma ktere znam a vim, ze me taky maji radi. Ale vetsinou jsem sama. Hodne casto citim velikou bolest uvnitr s casto propadam sebevrazednim myslenkam. Opravdu si preju umrit a odejit odtud nekam pryc, citim, ze sem nepatrim.
Nevim co delat 😢

alilali
13. kvě 2020

Přestaň se litovat. Hodně zlého si toho prožila? To nejsi, ale děvče jediná. Tak se seber, vyhledej psychologa a začni ze sebou něco dělat.

nazka
13. kvě 2020

A co sama chceš, chceš se z toho dostat nebo ti toto vyhovuje? Promiň, že se ptám, ale jsou lidi, kterým tento životní styl vyhovuje a pokud to nechceš změnit hluboko v sobě, tak s tím nehnes.
Pokud to ale změnit chceš, je asi na místě vyhledat odbornou pomoc. Není to nic ostudneho, naopak tohle je asi fáze, kdy to sama zvládneš mnohem hůř, než kdyby Tě někdo dobre nasměroval a vyslechl.
Jestli chceš, napiš klidně do iz, mužem o tom pokecat. Takhle k tomu nic moc víc říct nemůžu, tohle je problém, o kterém ostatní musí vědět víc, aby Ti mohli dát i třeba jen radu

konidana
13. kvě 2020

najít si psychologa! Pomůže ti zpracovat vše co jsi prožila a tím se ti hodně uleví. pomůže to, fakt. A kdyby to neklaplo hned s 1.psychologem, hledej dál. Psytcholog ti musí sednout i jako člověk. Držím palce a hodně sil do začátku.

hvezdicka09
13. kvě 2020

Ahoj,je mi moc líto,co prozivas 😢 prosím,uvědom si,ze je opravdu potřeba začít myslet pozitivně,teprve s veselou mysli k sobě pritahnes vesele lidi.zkus začít tím,ze si najdeš nějaký koníček.cetbu knih,nějakou ruční práci nebo začni s nějakým sportem.pokud nemáš kolem sebe lidi,kteří by te dělali šťastnou,začni s nějakou aktivitou která by te aspoň trochu bavila a dal ji pak rozvíjej. Hlava si odpočine od špatných myšlenek a to pozitivní v tvém životě pak snadněji přijde.moc ti držím pěsti,aby se vše v dobre obrátilo.neztracej naději!!!

papousekpaja
13. kvě 2020

A co vsechno zleho jsi prozila, ze mas sebevrazedne myslenky? Celkem bych se i vsadila, ze ma zivotni cesta byla v porovnani s tvou mnohem horsi a slozitejsi, spousta zleho, dokonce i pokus o vrazdu, se udal v mem zivote a ziju dal. Kazda vec me udelala silnejsi. Najsi si psychologa nebo mozna i lepe, psychiatra.

agneska7
13. kvě 2020

Krom sebevražedných myšlenek to mám podobně není to pořád ale občas to na mě přijde , ono lidi kteří to neprozily tě chápat nebudou a budeš pro ně blazen, myslím že tohle píšeš zrovna v TOM stavu kdy se cítíš takhle ale určitě jsou i světle chvilky , nedůvěru v lidí mám taky a nikdo mě nepřesvědčí o opaku , každý jen zradí a pomlouvá a kope jen pro sebe a jestli to ostatním nevadí tak ať ale mě to vadí a nebudu se tvářit že mi to nevadí , k čemu to přátelství potom je ? Už jsem narazila i na názor že to byl prostě jen špatný okruh pratel, ale nemyslím si .... Takže okolo sebe nikoho nemám a nechci ( rodina a moje děti to je to co mě drží ,,v normálu a nemám sebevražedné myslenky, ale i tohle by některé označily za bláznovství a že potřebuju psychiatra ... Beru to tak že mám prostě jiný pohled na svět a komu se to nelíbí ať mi prdel políbí

agnes_123
5. čer 2020

Tvůj příspěvek je ukázková deprese. Zajdi k psychiatrovi, prober to s ním. Je to nemoc jako chřipka nebo cokoliv jiného. Prostě potřebuje léčbu. A nestyď se tam jít, chodí tam kdekdo. A kašli na to, že Ti tady někdo píše, že měl náročnější život a dává to... Bla bla. Ty máš svůj život, svou nervovou soustavu a svoji šanci na změnu. A změna k lepšímu často začíná právě na psychiatrii :- )))