Knedlík v krku/tumor slinné žlázy. Máte někdo zkušenost?

leona101010110
27. zář 2023

Ahoj🖐🏻
Stále hledam diskuze ale na tohle téma nenajdu proste nic , takže jsem se rozhodla se zeptat osobně vás, zda nemáte zkušenosti, nebo někoho takového neznáte.
Před cca 7mi měsíci se mi na slinné zlate (pod uchem) udělala boule,z ničeho nic he dne na den ( nebo jsem si hold nevsimla)
Tak jsem vybehala orl vzali vzorek - vzorek nediagnosticky našli v bouli jen přísmes krve, tím ze to občas bolí a tlačí na nervy to musí ven takže v papírech k operaci na kterou jdu 8.10 mám napsáno tumor slinny žlázy.
Už ale po 3. Cítím v krku KNEDLÍK. Vždy to zmizlo a zas se to vrátilo, mám sucho v puse, chraptim, cítím se zahlenena,občas me páli zaha ale to mi od porodu (4r) nevymizelo a zůstalo) hlasivky jak kdyby docházely když zvýšim hlas. Na orl nic nenašli hrdlo a vše ostatní v klidu. Tak se ptam, mate někdo prosím zkusenost? Jsem fakt vystresovana jak z operace tak celkove s diagnozou. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻uklidni me někdo? 😁nebo mate alespoň zkušenosti s operaci?

jancazao
27. zář 2023

@leona101010110 tohle všechno jsou příznaky refluxu jícnu.

escapelle
27. zář 2023

Tumor je označení pro jakékoliv zdureni,otok. Takže prostě "boule".ano,je to zažité v souvislosti s nádorovým onemocněním,ale není to vždy tak. Takže se nemusíš děsit,co je ve zprávě psáno.

ivkasolavova
27. zář 2023

Ano měla jsem tumor včera operace ,a čekám teď 10-14 dní na výsledky biopsie .Operace byla úplně v pohodě ,nemusíte se bát niceho

leona101010110
autor
3. říj 2023

@ivkasolavova to rada slyším,jak se po operaci citis? Bolí něco?

leona101010110
autor
3. říj 2023

@jancazao no jen to ne🤣 hadicku do krku bych fakt nedala. Já jsem celkove na doktory strašpytel.

odula
4. říj 2023

@leona101010110 hadicku do krku - myslis gastrokopii? Tak na ni jsem byla nedavno, celkem jsem se obávala, tak jsem se nechala oblbnout, takze nalada výborná... ;) - a myslim ze by to snad ani nebylo potreba, njneprijemejsi byl ten sprej do krku. Pak úplně na pohodu. Takže zrovna tohle je taky celkem ok a taky se nemusíš bat 🙂

ivkasolavova
4. říj 2023

@leona101010110 cítím se v pohodě , jen bolí stavani a otáčení v posteli jinak nic nebolelo.Mela jsem strunu tu už mi vytáhly a taky to nebolelo čekala jsem to daleko horší všechno .