Koronavirus. Co si o tom myslíte?

29. únor 2020

Zajímalo by mě, proč byla smazána diskuze "Koronavirus. Co si o tom myslíte?"?

alcar
26. kvě 2020

Anonym: ptala ses na rady, jak to mas resit se stykem s tchanem a s rodici. Byly ti poskytnuty a nasledne jsi me osocila, ze z tebe delam cvoka. Tak se priste neptej. 😃

pajula123
26. kvě 2020

Docela výstižné:

babanci
26. kvě 2020

Čtu si článek profesora Jana Žaloudíka Covid má jen obří reklamu. Není to mor,varuje přední český onkolog. Je to vtipně napsáno. Půvabná těla a netopýří přelety😀😀😀 Doporučuji k přečtení.

autor
26. kvě 2020

@alcar to byla spíš rétorická otázka 😉 něco ve stylu postěžování si ... A pak @marcicek84 napsala že pokud to a tamto neděláš tak jsi ok, pokud děláš ono, tak je jasné, že to je riskantní. Na což jsem reagovala no a co když dělá právě ono (taky rétorický, příště to rači i napíšu, že je to myšleno rétoricky), každopádně jsem reagovala na ni a ne na Tebe. Schválně teď píšu to, tamto a ono, abys zase nepsala pitomosti, že jsem něco napsala, nenapsala a lépe než já vlastně i věděla, co tím chci nebo nechci říci nebo co si myslím. Já vím, že se velice bavíš dohadováním, skoro v každé diskuzi, kde jsi, někoho napadáš, protože Ty přece víš nejlíp vše a vidíš ostatním do hlavy.
Mimochodem, ty máš čas v práci, jako učitelka MŠ, chodit na modrého koníka? Hm... Zajímavé 😉 anebo u Vás se ještě školky neotevřely a díky tomu můžeš být doma?

alcar
26. kvě 2020

Anonym: nejak nerozumim tve reci. Ucitelka mš fakt teda nejsem, ale jinak me znas naprosto dokonale.😃 Asi se ti to tim covidovym stresem uz nejak cele pomotava v hlavince.

alcar
26. kvě 2020

@babanci cetla jsem, pise hodne vystizne. 😁 To je clovek, ktereho by melo byt slyset a videt vice!

autor
26. kvě 2020

@alcar chybka... Nějak jsem si myslela, že jsi někde psala, že jsi učitelka MŠ. Pomotané to fakt v hlavě nemám a už vůbec ne covidovým stresem 😉

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketka_m
26. kvě 2020

ais mi uniklo... kde manžel pracuje?

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketka_m
26. kvě 2020

aha.. uvádíš že asi skončí v karanténě... tak jsem myslela že napíšeš o jaký obor se jedná... a ti někteří jsou v karanténě proč?

pajula123
26. kvě 2020

Anonymní: a jejda, tak držím palce

autor
26. kvě 2020

@marketka_m protože na pracovišti byl pozitivní člověk, který byl před tím s horníkem

autor
26. kvě 2020

@marketka_m on dělá v administrativě

marcicek84
26. kvě 2020

Anonymni - hmm,ale to jeste neznamena,ze bude nakazeny...no je to cele o nahode,nakazi se,nenakazi,treba z toho nic nebude...kazdopadne i ta karsntena neni moc prijemna,ale asi to ted budeme nejaky cas mit napric celou CR.
Jinak kontakt kontaktu nekonci v karantene...

autor
26. kvě 2020

@marcicek84 čeká se, zda Ti, co jsou teď v karanténě budou pozitivní, pokud ano, bude taky v karanténě a budeme doufat, že se nám to vyhne

marcicek84
26. kvě 2020

Anonymni - Darkov to ma zpeceteho uz nejaky cas,pokud se to urychli spise to hodi do kramu,vzrostla nezamestnanost kvuli korony ne,ze se zavrel dul...

autor
26. kvě 2020

@pajula123 děkuji

marcicek84
26. kvě 2020

Anonymni - poradne to kolem vas lita,ale o tom Tesine se psalo,no ale treba to je jen velky humbuk,zatim bych byla v klidu...vyhnout se vsm to muze proc by ne

marcicek84
26. kvě 2020

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/covid... tak proc to v tech statistikach zvelicuji?

autor
26. kvě 2020

@marcicek84 uvidíme, co bude. Až budu vědět víc, dám vědět

autor
26. kvě 2020

@marcicek84 protože je to kontroverzní, člověk, který zemřel na chronickou chorobu, by bez Covidu mohl žít klidně i několik dalších let. Spíš je otázka, v jaké fázi u daného člověka byl. Pokud Covid byl v začínající bezpříznakové fázi, tak je jasné, že za smrt nemohl, ale pokud byl akutní a organismus selhal, dávala bych to spíše za vinu Covidu než chronické nemoci

marcicek84
26. kvě 2020

Anonymni potahne se to 14 dni to nevedeni...

autor
26. kvě 2020

@marcicek84 klidně i déle, záleží, jak se situace vyvine. Klidně to může být tak, že to přijde okružní cestou. Dokud to tam bude kolovat, bude to tam riskantní. Doufám, že pak firma nebude muset zavřít, to by pak mohli odskákat někteří zaměstnanci

alcar
3. čer 2020

@marketka_m docela koukam, ze se ten clanek stale drzi na titulni strane Seznamu. 😂 Ta Pekova musi byt doslova trnem v zadnici tech nasich papalasu. 😂

marcicek84
11. čer 2020

Anonymni,tak jak to u vas dopadlo s tim covidem? Dneska clenek,ze OKD mela financni problemy posledniho pul roku,mozna je covid zaminka pro zavreni...

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
marcicek84
14. čer 2020

Anonymni,uz v okresu Karvina uvolnuji plosne opatreni pro konani akci,myslim,ze to ok bude...Darkov spise skonci,to co zada od szatu je prilis...

Jinak se uvolnuji rousky,uz by ale mely zmizet i uvnitr budov,tam to stejne nikdo soudny uz nenosi a v MHD,aby v lete nekolabovali lide,se to rozvolni samo,uz tam je pulka vozu s nosem ven,totez obchody,od cervence by se uz cela vlads mela vzpamatovat,myslim,ze nelze pokutovat cloveka,ktery rousku nema,protoze se udelalo nevolno a zkolaboval by...uz i Pekova a ostatni volaji po zkonceni akce rouska,je to prehnane ve vsech smerech,v lete uz uplne na hlavu

autor
14. čer 2020

@marcicek84 no vidíš, mám pocit, že v Polsku jsou roušky stále povinné všude 🙈