Krém na suchou pleť

nikaak
12. únor 2018

Maminky, doporučíte mi nějaký krém na velmi suchou pleť? Budu ráda za noční, popřípadne nějakou kombinaci 🙂 teď přes zimu je to opravdu strašne.. Hezký večer 🙂

dvojka
13. únor 2018

tak holky ,já se na začátku ledna lekla že mám plet vrásčitou jak želva , byla tak vysušená až vrásčitá,bylo to hrozný.Zkusila jsem mixu,ale obličej byl v jednom ohni, pak jsem zkusila Linolu a používám doted a úplně super,občas namažu ještě infladolanem na noc a mám pokoj .

kamiveverka
13. únor 2018

Mě vyhovuje šnečí kosmetika Natural snail od Victoria Beauty, je v bio kvalitě bez parabenů a různých konzervantů. Jsem alergička, takže hned tak něco nemůžu a toto mě fakt sedí.

sobist
13. únor 2018

Mám s pletí docela dost potíže, suchou kůži mám hlavně na tvářích a kolem nosu, většina krémů mi vadí a připadá mi, že nic nedělají, nebo mě pleť štípe a pálí. Vyzkoušela jsem už kde co i na předpis od kožní a tohle jediné mi po víc jak pěti letech zkoušení vyhovuje:
hodně mi pomáhá je Bioderma Atoderm Nutritive a teď mě dost příjemně překvapil od Ziaja noční krém s Kozím mlékem.
Každému ale sedí jiný krém/olej/cokoliv.

iva27
13. únor 2018

@sobist me Bioderma Atoderm Ultra-apaisant,vyborna vec na suchou plet,dobre se roztira,plet je vlacna a muzu pouzit i rano pred licenim,protoze nezanecha "mastnotu" na pleti.

herbinaaa
26. črc 2020

co to zkusit s vitaminama, které jsou jak na plet, tak i na vlasy a nehty? Třeba by to pomohlo