SOUTĚŽ o vitamínové ampulky na pleť Monoderma

denisa_medaprex
8. pro 2016

Zajímalo by nás, jak pečujete o svoji pleť 🙂 Co tedy stačí pro výhru udělat? Zodpovězte nám do odpovědi tyto otázky 🙂

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím?
2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním?
3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné?
4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt?

Soutěž bude probíhat až do pátečního večera a v sobotu ráno se zde dozvíte jména výherců, která v pátek večer vylosuji 🙂 A co o se hraje? Dvě výherkyně dostanou balíček vitamínů na pleť Monoderma E5 pro úlevu od suché a podrážděné pleti 🙂

HODNĚ ŠTĚSTÍ 😉👍

mykolaapsi
8. pro 2016

1. Čistím jen večer a to ještě lajdácky. Jsem flákač, vím to. Ale make-up nepoužívám, tak to není snad až taková ostuda 😀
2. Mám jen jeden - denní a používám ho jen ráno.
3. Nepoužívám, ale asi už bych měla 🙂
4. Kokosový olej 😀

kh
8. pro 2016

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím?
Jak kdy, snazim se alespoň vecer. Miceralni vodou.

2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním?
Opet, nakoupene je mam, ale pouzivani je horsi 🙂 Prakticky pak pouziji spise jen 1 krem, spise vecer (coz neznamena, ze nocni krem, ale klidne třeba i denní nebo ocni nebo masku).

3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné?
Pouzivam od Seisedo, spise celkove vyživující/hydratujici.

4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt?
Byl to pomerancovy krem od Loreal a ze stejne rady cistici pena (Slo o radu happyderm). Bohuzel rada byla zrusena. Pak jsem mela v oblibe od La Prairie krem na dekolt. Tez ho zrusili. Svého casu jsem mela rada i modry odlicovak od Biotherm a kremy od Payot. Vždy je jedno spolecne - mají/meli lehoucke hydratacni kremy - spise gely.

sitemaka
8. pro 2016

1.čistím večer,ale bohužel ne pravidelně,někdy už na to prostě není síla..
2.mám denní,který pouýívám denně a noční,jen když vyčistím plet 🙂
3.po tom co jsem dostala náhledy fotek z focení,si jsem jistá,že je na přípravek proti vráskám nejvyšší čas.
4.řasenka

luca16
8. pro 2016

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím? Jen večer a to micelární vodou.
2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním? Ani jedním, jsem na to líná.
3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné? Nepoužívám, stárnutí je přirozený proces a nikdo to žádným krémem nezastaví. S pigmentací ani s akném problémy nemám.
4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt? Nemám žádný☹ Kdyby to záleželo na mě, nejradši bych nepoužívala nic.

bobulinka
8. pro 2016

1. Čistím si pleť večer, dlouho jsem používala micelární vodu a teď jsem na ni slyšela nedobré zprávy tak se snažím přejít na přírodní čistící přípravky.
2. Ano mám denní krém, noční a oční.
3. Když dostanu dárkem tak sérum spotřebuji, teď mi došlo tak uvidím zda si něco pořídím nebo ne. Rozhodně si myslím, že to zázrak neudělá. Akne nemám, pigmentové skvrny ano, ale v zimě mi mizí.
4. Ono se to různě mění. Veliký objev pro mě byl BB cream od zn. Misha, který si tedy kupuji přes zprostředkovatele. Je to opravdu perfektní bb cream lepší než většina běžně dostupných tady. Další skvělá věc je báze pod oční stíny, stačí Avon za 80 kč, mám víčka kde se mi vše slije, ale s bází drží perfektně.

kuliseks
8. pro 2016

No, já se přiznám, že kosmetiku obecně jsem zatím moc neřešila ☹ Ale vím, že bych měla, mám hrozně suchou pleť a pořád červenou, tak budu muset začít 🙂

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím?
Jen někdy ráno, večer se snažím pravidelně, ale už mám dlouho jen mlíko, odličovací voda mi došla a nejsem schopná si pořád nějakou koupit 🙂

2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním?
Oční vůbec nepoužívám, denní a noční jsem teď používala, ale akorát se mi z toho udělala alergie, protože to jsou krémy, co jsem dostala už dávno a asi jsou prostě už prošlé dost ☹

3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné?
Nepoužívám.

4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt?
asi make-up co jsem teď dostala od ségry, protože dělá zázraky a mám obličej hned úplně jiný 🙂

petra_pf
8. pro 2016

1. večer vždy, ráno občas, čistící tonikum a čistící gel od Mary Kay
2. používám jen jeden krém, který si nanáším ráno i večer, občas krém na oční okolí MK
3. sérum proti akné MK
4. odličovač

jannca82
8. pro 2016

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím? ano čistím pouze večer a to micerální vodou Mixa.
2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním? používám pouze jeden a to krém denní. Oční krém nepoužívám.
3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné? nepoužívám. akné mě občas trápí.
4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt? v těhotenství bi-oil 🙂

verca38
8. pro 2016

Ja sem takovy trochu flakac🙂vzdycky s necim zacnu,reknu si,ze to budu delat pravidelne a pak od toho pomaloucku upustim😂
1.rano pouzivam 3minutovou cistici masku od Havlikovy apoteky
2.kren pouzivam jen jeden
3.nepouzivam,ale asi je cas zacit
4.nejradeji mam ruzne masky na oblicej

water_naiad
8. pro 2016

1. micelární voda a odlicovac na oci, na plet
2. porad zkousim najit neco, co bude me vysusene pleti vyhovovat vyhovovat... kokosovy olej je fajn a taky lenienska
3. ne, asi kvuli cene
4. mary key na suchou plet a kokosovy olej

baluci
8. pro 2016

Dobry den, ja se snazim o svou plet pecovat.🙂
1, rano i vecer se odlicuji a cistim si plet pletovou vodou pro normalni plet od Loreal.
2,krem pouzivam pouze denni kazde rano
3,sera zatim zadna nepouzivam
4,BB krem
🙂

sam99
8. pro 2016

1. Pleť si ráno čistím micelární vodou, večer pak jemným peelingem a následně micelární vodou. Jednou za týden si udělám pleťovou masku.
2. Používám pouze noční krém + teď v mrazech si obličej natřu niveou
3. Žádná séra nepoužívám, ale po ukončení těhotenství mi kamarádka doporučila něco na akné.. A teď si nevzpomenu jak se to přesně jmenuje... Nějaké stříbro 😊 na akné velmi účinné, ovšem v těhu nevhodné.
4. Nejoblíbenější mám asi řasenku, stačí jen ona a hned vypadám "nalíčená" 😊

kacinda
8. pro 2016

Tak.ja to zkusim taky:
1. Cistim plet spise jen rano. Nenosim zadne make-upy, ale vecer uz padam unavou a tak to nechavam radsi na rano, kdy mam vetsi casovy prostor a hlavne to tak nejak potrebuju ke spravne ranni ociste.
2. Kremy pouzivam spise jen kdyz mam v zime sussi plet, jinak nepuzivam.nic, protoze mam strach jak by to dopadlo na moji mastne pleti.
3. Zadne sera na vrasky zatim nepouzuvam, ale jak se tak divam.do zrcadla, asi uz by bylo treba zacit 😂
4. Nejoblibenejsi je u me rasenka a tuzka na oci. Tyto ve veci musim mit vzdy u sebe

cinda82
8. pro 2016

čistím večer, ale přiznávám, že často zapomínám

mám jeden zklidňující krém

zatím jsem nenašla nic, co by má pleť snesla bez červené reakce

řasenka a barva na obočí 🙂

radyym
8. pro 2016

1. Čistíte si pleť ráno a večer?
Po pravdě podle situace a někdy opravdu nestíhám, ale nejčastěji Micerální vodou

2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním?
Začala jsem si sama vyrábět krémy, protože mám suchou a citlivou pleť a hodně kosmetických přípravků mi bohužel nevyhovuje☹

3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné?
Nepoužívám

4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt?
Momentálně řasenka

ferdi
8. pro 2016

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím? - myji se mýdlem
2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním? používám krém proti vráskám. Někdy se maži ráno, někdy večer. Podle toho, jak mi to vyjde.
3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné? ne
4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt? krém proti vráskám od Avonu

andy2518
8. pro 2016

Dobry den, v obdobi po porodu jsem to docela flakala, ale pred ctyrmi mesici jsem se vratila ke klasickemu ritualu 😊
1) Plet si cistim jen vecer - clean and clear nebo vodicka od Avonu, obcas umyji jen mydlem
2) Krem nocni ano, na den pouzivam kokosovy olej
3) Pletova maska 2x tydne, peeling 1x tydne
4) Moje nej je Bi-Oil (strie po tehotenstvi,jizvy)

lv
8. pro 2016

1. ráno tonikum, večer mycí gel a tonikum
2. hydratační ráno, výživný večer
3. 2x týdně peeling, maska domácí, nejčastěji, 2-4x do roka kosmetiku (chtěla bych víc, ale je to drahé), serum sem tam, ne celoročně
4. Jarischova voda

mississka11
8. pro 2016

1. Micelární voda od Mixa
2. Nepoužívám žádný krém
3. Nepoužívám nic
4. Micelární voda od Mixa 😉

gabcos
8. pro 2016

Hezký večer 🙂
1.plet si čistím ráno i večer, ráno miceralni vodou bioderma, večer cisticim gelem Bioderma plus dočištění minerální vodou
2. Používám krém denní i noční 🙂
3. 2 x ročně serum
4.minerální voda Bioderma a řasenka, bez te ani ránu 😀

gabcos
8. pro 2016

@gabcos micelární voda, at žije přepis v telefonu 😁

soda365
8. pro 2016

1. Snažím se čistit ráno i večer, ale občas večer padnu do postele úplně mrtvá - znáte to 🙂 používám odličovací mléko a tonikum od Lancome
2. Používám jen jeden krém - tuším, že je denní - značka Sephora
3. Nepoužívám
4. Tonikum od Lancome - vždycky mě přestane pálit obličej a cítím jak se pleť zklidní

markeetice
9. pro 2016

1. Čistím každý večer odličovacím mlékem + pleťové tonikum, ráno pouze pleťové tonikum.
2. Používám pouze denní krém - mažu i na večer dle potřeby
3. sérum na akné - nee pravidelně
4. Nejoblíbenější - krémy, mléka a sprcháče z řady dermacol aroma ritual

elennka
9. pro 2016

1. Čistím jen večer a to ještě lajdácky, nějak to moc nestíhám, ale nelíčím se, pokud jsem na nějakou větší akci nalíčená, tak se odlíčím - bud kosmetické ubrousky nebo pletovka od DM
2. Kokosový olej nebo krém s ureou
3. Nepoužívám
4. Kokosový olej a konopná kosmetika..

lenboda1
9. pro 2016

1. pkeť si čistím ráno i večer, bez toho bych byla nervózní. používám miceralní vidu a odličovací mleko
2. ano mám denní, noční a specialní oční. mam pocit, že kolem očí je na mě momentálně vidět největší únava. kruhy pod očima a otoky po ránu se snažím redukovat právě kofeinovým krémem.
3. na akné nepoužívam nic, naštěstí nebylo potřeba
4. nejoblíbenějším je B.B. krém od Vichy, řasenka a rtěnka v červenohnědém odstínu

denisa_medaprex
autor
9. pro 2016

@gabcos 😀 👍

marcela8
9. pro 2016

1. Pleť si čistím ráno i večer pleťovým mlékem a někdy přidám i peeling.
2. Nejčastěji používám denní a oční krém.
3. Používám přípravky proti akné.
4. Nejoblíbenější produkt čisticí mléka, sprcháče, šampony a rtěnky.

tichackova
9. pro 2016

1. Nemám ráda pleťové mléka, takže pleť čistím ráno i večer čistící pěnou a čistící vodou od Alverde
2. Nemám zvlášť denní a noční krém, většinou mám krémy, které se dají použít tak i tak. Přes den jsem si teď na zimu oblíbila pleťové oleje, na večer pak používám krém podle svého pocitu (někdy mastnejsi, někdy zase když se mi udělaly víc akné, tak lehce vysušující) Oční nepoužívám vůbec, ačkoliv si už jak dlouho říkám, ze nějaký musím koupit
3. Používám protivraskove sérum od Nuxe
4. Nejoblíbenější produkt Havlikuv přírodní zazrak

claudie89
9. pro 2016

Plet si cistim rano i vecer, a to tak, ze pouzivam pletove mleko,pote si umyji plet teplou a nasledne studenou vodou,jelikoz mam plet mastnou,pouzivam vecer i mydlo z lekarny, pote si dam pletovou vodu a nakonec krem dle denni doby, denni ci vecerni.
Ocni krem zatim nepouzivam diky mastne pleti, ktera je znama tim, ze starne nejpomaleji.
Pouzivam serum proti akne a cernym komedonum a hlavne proti krupicky, ktera se mi tvori na cele.
Muj nejoblibenejsi kosmeticky produkt je domaci vyrobena maska z medu 😀 ale kdybych mela vzit kosmeticky vyrobek z prumyslu, tak mam oblibenou pletovou vodu proti akne z Avonu, ktera mi velmi pomohla

popelucha
9. pro 2016

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím?
Ráno si opláchnu pleť čistou vodou, poté vyčistím květovou vodou nebo micelární a pak použiju krém + oční. Večer, když jsem nalíčená, sundám make up Hydrofilním odličovacím olejem, opět si opláchnu obličej (plně mi to stačí, zjistila jsem, že mě gely a pěny hodně dráždí), dočistím květovou/micelární vodou a namažu krémem i očním.
2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním?
Ano, používám. Na den v tomto období krém s echinaceou od Argital, v létě něco méně hutného a na noc přes zimu pro sjednocení pleti Glyco A od ISIS + oční krém.
3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné?
Sérum je mi jednou měsíčně aplikováno při profesionálním kosmetickém ošetření.
4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt?
Miluju rozjasňující masku od Madára a gommage od Germain de Capoucini či Skeyndoru, co mi aplikuje kosmetička.