Krvácení po styku

tynatup
2. zář 2015

Dobry den,chci se zaptat jestli některa neměla stejny problem.Po akončeni menstruace jsme s manželem měli pohlavni styk a ja začala krvacet myslela jsem že to byl ještě "zbytek" po menstruaci a tak jsem to neřešila ale už druhy den nepravidelně krvacim.Vždy začnu trochu krvacet a pak cely den nic a dalši den znova nevim čim to muže byt.Mam strach že to patři k tomu že mi doktor našel změny na čipku (řekl mi že je to rakovina děložniho čipku).Tak vas prosim o radu.děkuji budu rada za každou odpověď.

lovekelly
2. zář 2015

a co zkusit zajit k doktorovi? myslim, ze vesteckou kouli tu nikdo nemá, takze jen tak z paty neporadi...

eldrag
2. zář 2015

moje rada zní: zavolat svému gynekologovi at se k tomu vyjádří on. Od toho tu je 🙂 a nebojte se... může to být opravdu jen podrážděním čípku.

mandala
2. zář 2015

No, já si myslím, že by to mohlo souviset s tvojí diagnozou, zajdi co nejdříve k lékaři, ale zase nechci plašit, nemusí to taky znamenat vůbec nic. Držím pěsti 😉

danny36
2. zář 2015

Nechci děsit, ale měla byste zajít okamžitě ke svému lékaři. Krvácení po styku není v pořádku a s vaší diagnózou už vůbec ne. A nemluvím jen tak planě, 8let jsem pracovala na dospělé onkologii.