Krvácení po styku těsně před menstruací

emisekkk
24. bře 2015

Ženy 🙂, stalo se Vám někdy - máte zkušenost, že těstě před menstruací cca 2-3 dny než ji dostanete po styku zakrvácíte/špiníte? Třeba večer po styku a ráno už dobrý? A hlásím, že styk nebyl nijak extra razantní 😀. Mně se to teď už 2 cykly po sobě stalo a dumám, co to je. Na cytologii čípku jsem byla v říjnu takže před půl rokem a mám jít až za 10/2015. Už jsem se chtěla vypravit k mudr., ale má dovolenou ještě celý tento týden.

lauramyn
24. bře 2015

já bych to přisuzovala tomu, že stykem se vše překrví a tak nachystaná sliznice, která se pak odloučí při menstruaci se tím překrvením trochu odloučí předem. asi bych to neřešila na gynekologii, pokud víš že je to vždy před menstruací a vždy jen pár dní a taky vždycky v důsledku milování a překrvení.

evcann
24. bře 2015

@emisekkk stalo, několikrát. I když jsem to uz chtěla dostat tak jsem věděla, ze po sexu se to spustí 🙂

emisekkk
autor
24. bře 2015

@evcann právě že já myslela, že se to taky spustí, ale ono to zakrvácelo po styku a třeba jsem ms dostala až za 2 dny...tak jsem z toho taková zmatená 😖

emisekkk
autor
24. bře 2015

@lauramyn jj, já si taky říkala, že je to všechno překrvené a prostě i nějaká drobná žilka může prasknout, ale že už je to druhý cyklus, tak jsem z toho nervooozní 😝
5 dětí - krása, jsi úžasná! Nám čtvrté v listopadu odešlo ☹

evcann
25. bře 2015

@emisekkk to tak klidne muze byt 🙂

lauramyn
25. bře 2015

@emisekkk mně třetí taky odešlo, a pak přišly další tři. přeji ať to třeba příště vyjde 🙂