Léčebna, psychiatrie. Která je nejlepší?

stralisek
16. čer 2022

Ahoj bojovníci,

Doporucite nejakou léčebnu oblast psychiatrie z vlastní zkušenosti, která je top? Na co se připravit, poznatky.. atd.

Diky😊

zelenaesmolda
16. čer 2022

@stralisek
Co jsem slysela tak Opava je katastrofa,Bohnice jsou pry daleko lepsi.Ale osobni zkusenost nemam.A taky zalezi odkud jsi.

merope
17. čer 2022

@stralisek Ono bude hodně záležet na tom, co konkrétně potřebuješ a kde bydlíš.

Na některé věci mohu doporučit Holos (Opava-Vlaštovičky), ale je to soukromé, mají spíše týdenní pobyty, ale opravdu super.

Na nějaký ten základ nejsou asi Bohnice úplně špatné, ale na něco je to tragédie, určitě bych nepočítala s nějakým "doléčováním". Pořešit to nejakutnější a zmizet jinam.

V Praze mají něco i ve Vojenské a tam by měli být lepší než Bohnice (pokud se trefíš s "oborem").

Modernější bývali v Písku, ale nevím, jak se to tam teď proměnilo.

Ale opravdu bude dost záležet na tom, co konkrétně potřebuješ řešit. Pokud to je akutní stav, tak asi skoro cokoli. Pokud to je dlouhodobý stav, místo "klasických" PL bych se dívala po nějakých alternativách (různé komunitní skupiny, Holos a podobně).

kajacob
17. čer 2022

@stralisek byla jsem v Opavě na otevřeném oddělení . Nikde jinde jsem nebyla , takže neporovnam . Byla jsem spokojená , ale mě bylo v tu chvíli jedno kde jsem . Klidně bych šla do Opavy znovu , bylo mi tam těch 6 týdnů celkem fajn 🙂