Let letadlem po zánětu středního ucha, nevadí to?

ajurka
14. dub 2015

Dobrý den, právě mám zánět středního ucha.. dr. mi ucho nepíchal pouze dal antibiotika... 5. května nás čeká dovolená a let letadlem..letenky nemáme pojištěné nemůžu je stornovat... myslím si, že do té doby budu fit.. ale nevadí, že poletím letadlem? sekla se s tím někdo?

ajurka
autor
14. dub 2015

😒

mandala
14. dub 2015

Nesetkala, ale já myslím, že do té doby bude všechno O.K., by podle mě nemělo vadit. 😉

blondynka400
14. dub 2015

@ajurka do 5. května je času dost, to už bude ucho v pořádku. Jinak letět se zánětem je docela problém, hlavně by sis pořádně "užila".

evcann
14. dub 2015

@ajurka to je dost času, ja na to trpim od detstvi a antibiotika zabiraji, jen pri letani me to ucho docela boli tim tlakem, ale jakmile se to srovna a cucam bombon tak dobry 🙂. Kazdopadne ve vode ucho chranit a nejlepe si tam dat nejakou ucpávku

ajurka
autor
14. dub 2015

@evcann ne ne k moři neletíme jedeme k rodině do anglie

ajurka
autor
14. dub 2015

@blondynka400 snad to ucho bude do té doby ok

evcann
14. dub 2015

@ajurka tak to bude v pohode, vzala bych si pro jistotu kapky od lekare na bolest kdyby neco a zadny strach 🙂

blondynka400
14. dub 2015

@ajurka za 3 týdny určitě 😉

zo_ja
14. dub 2015

Doporučuju slivovici na smotek vaty do ucha na noc, to je nejlepší, co existuje. Ráno namazat něčím mastným, slivka vysušuje. To bude dobrý, ale bonbony s sebou nebo žvýkačky, ať se ten tlak líp vyrovnává.

ajurka
autor
14. dub 2015

Je tu někdo kdo to měl stejně jako já?

ajurka
autor
14. dub 2015

.........

dominikato
14. dub 2015

Podle mě by se nemělo nic stát.

ajurka
autor
14. dub 2015

@dominikato doufám, taky.... raději se poradím s lékařem ještě

ajurka
autor
14. dub 2015

........

alisek
14. dub 2015

atb zaberou rychle, tak bych se toho moc nebála a let do UK není zas tak dlouhý, osobní zkušenost nemám, jen se mi stalo že při přistávání mě velmi bolestivě zalehlo ucho a trvalo to nejméně 5dní..bylo to nepříjemný

jancafen
24. dub 2015

Podle mě by to také mělo být snad Ok, let do Anglie není tak dlouhý. Ale jak už je tu napsané, s sebou žvýkačky, bonbony, často polykat, to pomáhá, aby uši nezalehly.