Zánět středního ucha. Co byste udělali vy?

26. říj 2023

Dobrý den včera v noci jsme byli s malou na pohotovosti ...
40,4° 3dny do toho začala sýpat tak nám řekli ať přijedeme..V nemocnici super přístup i jednání..Údolí všechny vyšetření a poslali nás i na ORL kde zjistili malý zánět středního ucha (2roky) nechali jsme píchnout...Nu a ted slyším od tcyhne že jsme se na to měli vykašlat že takhle na to bude náhla..Co by jste udělali vy ? Díky

chybadel
26. říj 2023

Úplně to samé co ty 👍😊

fandysek_1
26. říj 2023

Vůbec tchýni neposlouchej. Raději píchnout než prasknout. Teď se totéž stalo dceři a určitě nelituji návštěvy lékaře a píchnutí.

angelchild
27. říj 2023

Dceri pichali ve 2,5 letech obe ouska a nikdo nam ani nedal na vyber. Verila jsem doktorce a hlavne nenecham ji trpet😊to by me zajimalo, jak by s tim tchyne dlouho vydrzela 😳 a ted to ma zase 8 mesicni, nastesti je nemela na pichani, ale proste to tak je. Nekdo je k tomu nachylnejsi. Ja jako mala jsem s tim take mela problemy. Na nevyzadane rady se vyprdni je to tvoje dite 😊

nat
27. říj 2023

Nic Vaše dítě Vaše rozhodnutí,pokud měla zanet,je dobre ,že jej pichly,pokud by uznaly za vhodné jen kapky bez píchání,řekly by Vám to,a doporučím jednu věc,tchýni neposlouchal a dělat si Vše po svém 🙂🙂

janulkaz
27. říj 2023

Praskle ucho se hoji hur nez pichle, byva to pak vice zjizvene, dite hur slysi. Verim, ze zbytecne to nepichaji, udelala si dobre. U nas uz neklikrat prasklo nebo se pichalo, nekdo je k tomu bohuzel nachylnejsi a neudelas s tim nic..

zmrzlinka
27. říj 2023

A tchýně je zdravotnice ,že je takhle " moudrá"? Udělali stě dobře 👍 Ať je dcerka brzo zdravá.

autor
27. říj 2023

Já měla od 3 let do 18 píchané u ho asi 20x ..Stačilo se mi potopit nebo kdyby někdo na mě caknul vodu a bylo to... Všem děkuji za uklidnění...Tchyni jsem poslala do haje...Se slovy až mala bude mít 40citky že ji klidně dám na hlídání...

orangutan123
27. říj 2023

Mě by teda jenom zajímalo co by jako ta tchýně dělala 🤷‍♀️ nechala s tím dítě trápít se až by to prasklo samo? A kdyby měl slepák tak to taky nechá tak až by to prasklo nebo co jako?

nikoulinka
27. říj 2023

Já bych píchnout taky nechala. Jako malé mi zánět v uchu pichali. Bylo mi cca 6? A ne, nevracel se, ani při plavání, apod. Nebyla jsem na to náchylná. Tři roky zpět jsem jej od té doby dostala znovu. Ale byla jsem taková "hrdinka", že to bude dobrý a samo se to vstřebá, že mi prasknul sám. A věř, že je to daleko větší zlo, než zánět s píchnutím 🙂

me_druhe_ja
27. říj 2023

Ve Francii (a nikde na západě) se uši nepichaji. Syn na záněty šíleně trpěl, takže měl co tři týdny atb. Teď má pryč mandli a trubičky v uších a za rok a čtvrt měl zánět 1x. Takže dobrý.
Každopádně já bych byla asi raději, kdyby se to tady pichalo, úleva je hned.... akorát to samozřejmě nese riziko, že když se blbě píchne, může se poškodit bubínek. Dceři kamarádce se to stalo a musela ve třech letech na operaci...

autor
27. říj 2023

@me_druhe_ja to mi neříkejte.. 🤧