Menstruace trvá 9 dní, čím by to mohlo být?

weru05
30. lis 2016

Ahojky,mám takový problém. Mám nepravidelnou MS,většinou ji dostanu po 28 nebo po 35 dnech. Nyní jsem jí dostala po 21 dnech a stále trvá. Není to silné krvácení,ani špinění. Mám to už 9 dní a nevypadá to,že by to mělo přestat. Dnes jsem začala mít i tlaky v podbříšku. Objednala jsem se k doktorovi, ale tam půjdu až 13.12. Máte někdo zkušenost, čím by to mohlo být? Děkuji.

ssandy
30. lis 2016

Nevysadila si po letech aktikoncepci? Me se po letech brani prasku telo zblaznilo a hormonalni nerovnovaha se projevila 5 mesicnim neustalym krvacenim a spinenim. Nakonec jsem musela na kyretaz, ani leky to nezastavily. Drzim palec, at se to u dr. vyresi, 9 dni je v podstate jeste normalno delka pro menstruaci

myshoun
30. lis 2016

Me se tohle krvácení objevilo po porodu, neměla jsem pravidelný cyklus... lekar zjistil vysokou sliznici v děloze,tak jsem šla na kyretaz a pak jsem byla udržována s pomoci léku, trpím na cysty, tak nevím, jestli to mělo neco společného... predtim se krvácení snažili zastavit leky a nic nezabralo.

weru05
autor
30. lis 2016

@ssandy HA neberu cca 3 roky, měla jsem pravidelný cyklus, nepravidelný ho mám od července. Měla jsem ho nepravidelný, než jsem otěhotněla. Uvidím co mi řekne.

weru05
autor
30. lis 2016

@myshoun a ta vysoká sliznice v děloze dá se poznat i jinak? Předem se omlouvám za podrobný popis, když jdu z wc, tak si utřu krev se slizem. Mohlo by to být ono?

8slunicko6
30. lis 2016

Já to měla v pubertě-to jsem měla menses i 3 týdny až jsem z toho byla chudokrevná-špatně odloupnutá sliznice. Dostala jsem na to prášky a pak to přešlo...Vysokou sliznici poznají na ultrazvuku.

betka29
30. lis 2016

@weru05 ahoj, měla jsem něco podobného, hormonální nerovnováha, dr. mi napsala hormony, co se dávají na oddálení ms, brala jsem 10 dní, pak pauza, po 3 dnech přišla ms a pak mi naskočil zpět cyklus, ale k návštěvě lékaře to je určitě, může to být taky cysta nebo myom vděloze.

klarka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myshoun
30. lis 2016

@weru05 to nevím, pamatuji si, ze mi na utz naměřili přes 20 mm.

monikanikolaaneta
30. lis 2016

Řešila jsem teď a v mým případě je to cysta jako hrom...

irin67
1. pro 2016

Já to měla z HA.

weru05
autor
1. pro 2016

Tak dneska už nic, ale i tak půjdu k doktorce. Děkuji za názory.

weru05
autor
4. pro 2016

Tak jsem včera skončila na pohotovosti kvůli bolestem v podbříšku a opět jsrm začala krvácet. Lékař mi na ultrazvuku nic nezjistil, že je vše v pořádku. Nevím co se to semnou děje 😢 jsem unavená a protivná. Dneska pociťuju takový tlaky v podbříšku. Se z toho zblázním.😖