Mykóza a očista těla. Jak užívat zelený jíl?

p_avlina
16. srp 2007

Ahoj, byla tu už podobná diskuse založena, tak jí chci oživit. Trápí mě opakovaně mykóza, někdo tu kdysi radil, nejdřív očistit tělo a pak začít brát například lactobacili. Objednala jsem si přes net zelený jíl na tu očistu, ale má se brát 3x denně 2tablety což je šest tablet po dobu 3 týdnů a pak týden vynechat a zase týden užívat. V balení je 56tobolek. Nemáte někdo ukušenost? Jak jste to brali vy?

katmi
17. srp 2007

grej - a co je to vlastne ta chlorela?? 😅

grej
17. srp 2007

chlorela je nějaká sladkovodní řasa, která obsahuje hrozně moc vitamínů a je to velmi účinný antioxidant. Karla odsud z koníka to doporučuje. Prý to bere a dokonce jí to moc pomohlo i na mykozy. Vyčistí se střeva a tak... ALe je to dost drahý a teď bobulek se bere docela dost denně. No já už jsem to objednala, tak uvidíme...

katmi
17. srp 2007

a nevies mi poslat nejaky link,kde by som to mohla zohnat?? treba to objednat len z netu alebo sa to da kupit aj v lekarni??

katmi
17. srp 2007

uz som to nasla.. 😉 tak posielam aj pre ostatne,keby chceli..
http://www.strava.sk/showdoc.do?docid=2894

grej
17. srp 2007

Já to kupovala tady🙂
http://www.lekarna.cz/febico-chlorella-a/

Na tomhle serveru jsem sehnala i ten zelený jíl co se tu o něm mluvilo i Femisan, na který jsem taky četla chválu...

katmi
17. srp 2007

skusim pozriet aj to.. dakujem.. 😉

p_avlina
autor
17. srp 2007

Zdravim,
grej, objednavala sis i ten zeleny jil? Jestli ano, myslis, ze je dobrej napad uzivat to soucasne?
Ja vcera uplne zapomnela koupit ten gynopevaril mast, jsem hlava derava 🙂

katmi
17. srp 2007

pavli ja si tiez myslim,ze vela pripravkov zase naraz nieje dobre brat.. mozu sa "bit"..

p_avlina
autor
17. srp 2007

no hlavne maji oba dva skoro stejny ucinek, jsou urceny na procisteni a ta chlorela ma jeste nejaky prvky. To ten zeleny jil nema, je asi jen ciste na procisteni ...

katmi
17. srp 2007

ja by som asi len tu chlorelu..a potom,keby to nepomohlo,tak to druhe.. ved nenadarmo sa hovori vsetko,ale s mierou..

p_avlina
autor
17. srp 2007

Ja zacinam s tim zelenym jilem, tak jsem na to zvedava, ta chlorela byla na me moc draha, kdybych to nakonec nejedla 😉 A myslim, ze kdyz to odvadi latky z tela a procistuje, tak je ted zbytecny jist do toho jeste nejaky "vitaminky" 😨

grej
17. srp 2007

Ahoj holky,
asi taky začnu chlorelou, naráz to brát nebudu, ale raději jsem si to pořídila oboje.
Teď jsem přijela z Gestu. Bylo to fajn.
Bavila jsem se panem doktorem i o mých stále se opakujících mykozach.
Prý na to prostě někdo opravdu trpí a nikdy se toho nezbaví, ale je možné to alespoň udělat tak, aby to nechodilo tak často.
Doporučil mi dlouhodobou léčbu orálními antibiotiky (teď nevím, jestli se to řešilo tady nebo na tom odkazu co je na první stránce - už jsem toho prošla hodně 😅) Prý je těch léků víc, které se dají použít, ale musí se určit, na jakou mykozu trpíte, protože na každou zabírá něco jinýho.
Říkal, že prý na otěhotnění ty mykozy ani na těhu vliv nemají. A prý taky existuje nějaký laser (takový, se kterým se léčí třeba i jizvy), kterým se to pouští do pochvy. Prý to až polovině žen pomůže. Sice se to může vracet, ale ne tak často jako předtím.
Takže jsem ráda🙂 Určo to vyzkouším. Stojí to sice asi taky 1500,-, ale pro to, abych se zbavila mykoz, udělám už vše.
Tak jsem koukala, že tyhle věci taky existují. ALe asi ten laser mezi gynekology moc neobjevuje. Ale v Gestu ho prý mají, což je bezva.

lauritka
18. srp 2007

🙂 dievcata na mykozy je super pit aloe berry gel a ked ju uz aj dostanete , tak potom aloe gelle. mne zmizla mykoza minule po troch dnoch :P aplikovala som ho na tampon a zabralo to.
a ten berry gel posobi protizapalovo. 😉 nemavam zapaly odkedy to pijem🙂

katmi
19. srp 2007

lauritka - co prosim?? pit?? a gel?? 😅 ako to chuti??

lauritka
19. srp 2007

aloe berry nectar , chuti to hnusne 🙂

katmi
20. srp 2007

lauritka - hehe ale co je hnusne,tak zvycajne pomaha.. 😉

lauritka
20. srp 2007

🙂 katmi ano, a hlavne ten aloe gel ktory som aplikovala vnutorne uplne pomohol. za tri dni ani naznak, cela mykoza aj vytok bola prec.

katmi
20. srp 2007

hmm.. mala by som to vyskusat..aj ked mne doteraz pripravky,co obsahovali aloe vobec nezaberali..

lauritka
20. srp 2007

ale ja to nemam z lekarne. ja tom mam z firmy, ktora sa zaobera len s aloe. a pripravky obsahuju cistu stavu z aloe. 🙂

katmi
20. srp 2007

ahaaa.. tak to bude asi trosku daco ine.. lepsie.. ktovie co vsetko pridavaju do tych veci z lekarne.. 😒

p_avlina
autor
21. srp 2007

Ahoj, ja takly nemam moc dobre zkusenosti s Aloe, nezabiralo mi to ... ted jsem mela gintimu s probiotiky a zatim to vypada slibne, otazka je na jak dlouho 😨

katmi
21. srp 2007

pavli ale lauritka pisala,ze to nekupila vlekarni,ale dakde objednala.. je to ciste aloe a pije sa to.. to som tiez kukala jak puk 😀

lauritka
21. srp 2007

ja som gintimu cipky brala ako prevenciu, ale aj tak sa sem tam nejaka mykoza pritrafila. aloe je z firmy foreverlivingproducts.com alebo aloevera.sk 😉

katmi
21. srp 2007

idem pozriet.. 😉

katmi
21. srp 2007

uz len na obrazku vyzera ten napoj hnusne.. 😀

markulina
13. zář 2007

ahoj holky, grej, p_avlina: jak na vás působí ta řasa a jíl?? Má to nějaký efekt?

gabulik
17. zář 2007

Ahojte baby,
Aj ja mam niekolkorocne "skusenosti" s mykozou. Chcem sa spytat, pisete ze je dobre aby sa preliecil aj muz, cim je najlepsie aby sa potieral? DIK

lindda
28. zář 2007

ahojte tak ja mam tento problem uz asi cca 10r aj muza preliecili a mne sa to stale vracia a stale je to horsie a horsie vcera som bola u gyndu a povedal ,ze ak po tomto prelieceni sa mi to vrati musim my objednat nejake spicialne injekcie☹
Mne uz je to ale jedno lebo takto zit je fakt na porazku ja to mam a 12 x do roka ☹

nina2
28. zář 2007

Ahojte dievcata.Som tu po prvy krat a ked som si precitala niektore vase prispevky som si spomenula ako som sa snazila skoncovat ja z mykozou.Ked to tak zratam kolko som sa liecila asi to bolo nejak okolo 3 az 4 rokov.Uz som bola zufala,skusala som uplne vsetko.Aj gynopevaryl,aj candibene mast,vsetky mydla na intymnu hygienu co asi existuju no uplne vsetko.A kamaratka mi poradila tohoto lekara v Myjavskej nemocnici(su tam skveli doktori)ten mi predpisal po vysetreniach nejake dve tabletky a tie moj problem vyriesily a ked som prisla o dva tyzdne na kontolu predpisal mi este sest na pol roka odvtedy mam pokoj.On to nazval celkova liecba boli to lieky len na predpis.Skuste si najst v prvom rade poriadneho doktora.Ako doplnok mi poradil ze mam pouzivat nie vsedko naraz ale jednotlivo tri veci:Gynoflor,Femigel,Tantum rosalgin-nadobka+roztok.Je to super hlavne ten tantum rosalgin mam ho odskusany.Prajem vela uspechov v boji a ze som trochu pomohla.

katwind
30. zář 2007

Ahoj holky, tak já si tím prosšla kdysi opakovaně, pak jsme vyměnila partnera za svého nyní již muže a teď z ničehonic to mám zase. Nejdřív jsem koupila volně prodejné aplikátory tea tree (od Dr. Müller), ale vůbec nic. Teď jsem měla na tři dny (noci) od svého doktora krém s aplikátory (Jenamazol, tak nějak) a nějakou jednu tabletu. Sice to je skoro pryč, ale vyléčená se necítím, zkusím se u něj zastavit, zda by mi nenapsal ještě něco, abych se toho zbavila.
Jinak v tom předešlém období mi pomáhal jogurt! Na jeho radu jsem opravdu občas napatlala jogurt na pipču a moc to pomáhalo (živý jogurt jako je např. Activia)