Neštovice podruhé ve 30 letech. Mohly by to být?

misar91
12. říj 2020

holky jen se chci optat.Mohly by toto být neštovice? Mám je hlavně na břiše,bedrech,par na stehně,na rameni,jednu v obočí a tím jak mě svedi hlava tak bude i pár tam.Jako malá jsem je ale prodělala,děti je meli také a od nich jsem nic nechytla a ted o nikom v okoli nevim.Je mi to divné,ted už jsou pupinky zaschle,bohužel mě to vůbec nenapadlo že by to třeba mohlo být tohle.spis jsem myslela že mě něco postipalo ale už toho mám 14dni a nemizi to...děkuji

barulina
12. říj 2020

Asi bych tasla k dr

tervi
12. říj 2020

@misar91 To samé má moje segra už 5 neděl a nevíme, co to je. CRP i krk negativní, první návštěva u kožní byl závěr "exem", ale bez zlepšení. Zítra jde znovu na kožní a zkusíme alergologii.

misar91
autor
12. říj 2020

@tervi tak je fakt že na ekzémy ted trpím🤔ale nikdy by mě nenapadlo že to můžou být i takové pupinky,které ještě je všemu vylezly přes noc...mám jen klasické atopicke fleky v pokolení jamce 🤷🏻

misar91
autor
27. říj 2020

@tervi dobrý den,napadlo mě zkusit napsat jak vaše segra dopadla.mě se to stále zhoršuje,mám to už úplně všude i na nohách ve vlasech...k dr jít nemůžu,jsme bohužel pozitivní na covid.včera se mi to rapidně zhoršilo a tak odedneska zkouším vyřadit lepek.Doufám že to ale tohle není...