Nevolnost, bolení a motání hlavy, slyšet jen pískání v uších, blikání před očima, pocit na omdlení

valca08
11. lis 2018

Dobrý den. Je mi 13 let a předchvílí se mi stalo něco hrozného a už to nikdy zažít nechci... Ještě nikdy se mi to nestalo... Všechno je v pohodě stojím a najednou se mi z ničeho nic udělá blbě a začne mě bolet hlava. Najednou se mi začne motat hlava že jsem skoro ani nedošla k pití a málem jsem spadla... Najednou jsem neslyšela a hrozně mi pískalo v uších a před očima mi začlo blikat a měla jsem pocit že za chvíli omdlím... Napila jsem se a lehla si. Za chvíli to bylo dobrý ale před chviličkou mi zase začlo pískat v uších. Prosím nevíte někdo co to mohlo být?? A proč se mi to stalo??

priefi
11. lis 2018

@valca08 nejspis malo horciku, pokud se to bude opakovat, muze se jednat o tetanii.

syrinxka
12. lis 2018

Mě se to stávalo v pubertě když jsem byla málo najezena. A k tomu trpím na nízký tlak. Jestli se ti to bude opakovat určitě zajdi k doktorovi.

alkuska
12. lis 2018

Podle toho co píšeš to vypadá na typický nízký tlak. Hodně pij, vyhni se hladovění, vyhýbej se dlouhému stání (třeba ve frontě) a pomalu vstávej ze sedu nebo lehu. S lékařem se klidně poraď, ale stejně ti nic jiného nevymyslí (pokud to není nic horšího). A když se začneš takhle motat, lehni si nebo aspoň sedni než to přejde. Záchvaty z nízkého tlaku jsou totiž nebezpečné hlavně tím, že sebou člověk švihne a praští se do hlavy, takže jak ucítíš že je ti zle, raději už si rovnou lehni na zem a zvedni si na něco nohy.

sudylichozrout
12. lis 2018

@valca08 od mala trpim na nizky tlak, v puberte to bylo asi nejhorsi. Pomahalo mi lehnout na zem, nohy dat nahoru do svicky a oprit o zed.

dada324
31. kvě 2019
Uživatel dada324 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dada324.