Mé zdraví
evelle
12. črc 2014

Od požití Microgynonu mívám různě dlouhou a intenzivní MS

Mám trápení s menstruací. Po porodu a injekční antikoncepci byla normální, pravidelná, bez problémů. V září loňského roku se u nás stala nehoda. Kontaktovala jsem svou sestřičku z gynekologie a jela jsem si pro tabletky. Místo Postinoru jsem dostala 8 tablet Microgynonu. (Yuzpeho metoda). Jenže od té doby mám každý měsíc pravidelnou menstr. ale různé délky a hlavně intenzity, silnější, slabší, zmizí na několik hodin, přijde slabší krvácení, pak jakoby špinění. To celé trvá 8-11 dní. Mám se hodně zneklidňovat? Na pravidelnou roční kontrolu jdu koncem tohoto měsíce. Děkuji za odpovědi.
sarkad2856
13. črc 2014
@evelle Menstruace jde upravit jak tabletkama,tak i čajema maliníku, vřele doporučuji,sama mám upravenou a vím kdy jí dostanu.... Taky sem s tím bojovala po sam.potratu.A někdo mi doporučil pít pravidelně ten čaj a za 3 měsíce super 🙂
evelleautor
14. črc 2014
@sarkad2856 Děkuji, a čaj seženu v lékárně nebo zdravé výživě? Vyzkouším.
sarkad2856
14. črc 2014
@evelle nz 🙂 spíše ve zdravé výživě v lékárně ten sáčkový, třeba taky pomuže 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli