Odchod hlenu v 17tt

geilinka
2. zář 2017

ahoj, jdu zase s ultra inteligentním dotazem. Cca tři dny už pozoruju odchod takového hlenu skoro až slizu, mám nějak plašit? Břicho mě dost bolí jakoby v místě stydké kosti a celkově se to rozlejvá do podbřišku. V pondělí jsem objednaná na kontrolu k dr. ale zajímají mě názory na zátku je ještě brzy ne? Jsem 17.tt.....díky

jitavrtule
2. zář 2017

To není zátka, v 17 tt fakt ne 🙂
Neplašila bych, pobolívání podbřišku, pnutí a tak podobně je úplně normální, děloha se pomalu zvětšuje a krapet se to tam uvnitř přemisťuje a povoluje.
Zahuštění poševního hlenu je taky běžný, já měla při obou těhotenství, hlavně takhle ze začátku, takový světlý nudlance.
Nevím jak jsi to měla u prvního těhotenství, ale pro mě tohle obojí probíhalo u prvního i u druhého a ještě mě u obou fakt bolelo, když břicho "rostlo", vždycky den dva fakt nepříjemný tlak a pnutí a pak pupek trochu povyskočil. Zatím razím teorii, že pokud nekrvácím a nic nebolí jakože fakt nesnesitelně, tak je to fyziologický projev těhotenství a není potřeba se tím stresovat 🙂
Neboj, všechno bude určitě v pořádku, jen ti to dr. v pondělí potvrdí.

geilinka
autor
2. zář 2017

@jitavrtule díyk já jsem takovej hypochodnr 😀 u prvního jsem to právě neregistrovala tak mě to ted překvapilo, mám ted dost stres i fyzickou námahu (roční dítě je velmi živé 😀 )) tak jsem se bála jestli neplašit, že by to byl třeba potrat nebo tak něco...díky

jitavrtule
2. zář 2017

Chápu, soucítím, mám tu dvouletý turbo a musím přiznat, že mě těhotenství tentokrát fyzicky zmáhá podstatně víc, než poprvé, kdy jsem "jenom" chodila do práce (a odpočívala, spala, jedla, chodila na záchoda takový ty běžný denní potřeby obecně vykonávala, kdy se MNĚ chtělo). Je to hukot.

geilinka
autor
3. zář 2017

@jitavrtule děkuji ano je to hukot, navíc mu v tomto věku nejde nic moc vysvětlit, často se v noci budí a já zatím nejsem schopná moc jíst takže všechno tohle dohromady beru jako rizikové faktory