Opakující se vyrážka. Máte zkušenost?

zuzroko
19. únor 2021

Ahoj, jdu si pro radu. Nemáte někdo zkušenost s opakující se vyrážkou/kopřivkou. Každý večer cca ve stejný čas malé vyskáká pár pupínku po těle vypadajících jak kopřivka a za chvíli zas začne mizet. Nic nového teď nejedla za poslední dobu.

mamikry
19. únor 2021

@zuzroko Nedela se ji to po koupani? Syn takhle mel vecer osypky, drazdil ho krem.

zuzroko
autor
19. únor 2021

@mamikry právě že před koupáním, po koupání jí to jen zčervená a pak začne mizet, ale ani krém ani nic jiného jsem už rok neměnila 😩 používáme vše stále stejné, proto mě to zaráží 🙈

martt
20. únor 2021

@zuzroko Před koupáním znamená, když ji svlékneš tak se ji to objevi? Mohla by to byt alergie na chlad. Jinak alergie se můžou objevit i na veci ,které si normálně do ted používala.

zuzroko
autor
20. únor 2021

@martt no když ji svléknu tak už to má. 🙈 dnes ráno se probudila a 3 pupínky na pravém koleni. Po hodině jsem se podívala a pupínky zmizely a přesunuly se na levé koleno a za další hodinu zas nikde nic 🙊

martt
20. únor 2021

@zuzroko To je zvláštní. Nemohli by to byt třeba potničky? Nebo nějaká slabsi alergie ,ale je zvláštní ze se ji to stěhuje.

zuzroko
autor
20. únor 2021

@martt vypadá to jak od kopřivy, to na potničku nevypadá 😩no ne to zvláštní, taky mě právě překvapuje, že každou chvíli je to jinde a nebo nikde 🙊