Panická ataka. Máte někdo?

stastnamatka07
25. dub 2023

Ahojte, dnes jsem po delší době měla panickou ataku, už jsem ji párkrát měla ale nikdy jsem pak nebyla tak unavená. Je tu někdo, kdo to prožívá a co děláte po ? Jdete si lehnout, spát, nebo?
Většinou jsem po ní byla v pohodě, ulevilo se mi ale teď je to zvláštní... Děkuji

lv
25. dub 2023

Jo, byla jsem po nich hrozně unavená. A spala, nebo ležela

werik153
25. dub 2023

Měla jsem 2x a z jedné jsem byla odepsaná na další dva dny...

vladienka
25. dub 2023

Zazila som to parkrat v zivote a ano, unava po tom je sialena, nejak to vzdy doklepem a idem spat.. zaujimavost- mam paniku z lietania, nikdy nezaspim v lietadle ani ked som letela 11 hodin v noci. Ale po hroznych turbulenciach kedy som zazila nieco na styl panickej ataky, som na polhodinu v podstate odpadla

stastnamatka07
autor
25. dub 2023

@werik153 To mě mrzí, já jsem dnes byla úplně mimo, vyčerpaná, pořád bych spala

teenyel
26. dub 2023

Vzdy silena unava. Naposled se mi jeste opakovala po asi 10 hodinach od te prvni a toho jsem byla vyrizena jeste 2 dny. Je fakt, ze to byly obe silne ataky, ktere se mi nepovedlo rozdychat a usmernit vcas.

lenkalubina
26. dub 2023

Únava,vyčerpanost a bolesti svalů 🥺

majca_marku
26. dub 2023

Ahoj. Trpím na ně denodenně, jsem schopná z nich zvracet a jsou nezvladatelné, nikam se nedostanu. Doporučuju dokud jsi ve fázi, kdy je to ještě celkem klidné s tím začít něco dělat, obecně se vyklidnit, zkusit meditace, dýchací cvičení, aromaterapie, cvičit. Zkrátka dělat vše pro to, aby se to neprohlubovalo, ať nedopadnete jako já 🙂 Pak už je těžké to zvrátit. Pokud je to jen nárazová záležitost a netrpíte na to často, určitě odpočinek, nebo třeba vanu s nějakým voňavým olejíčkem, seriál co vás vyklidní, zaběhat si a rozptýlit se od starostí a zkusit najít spouštěč, aby se s tím dalo pracovat.. 🙂 Občas pomůže i si třeba nahlas zanadávat :D