Píchání, bolest v podbřišku nebo v děloze, co to je?

m.r.
24. čer 2013

Holky mám otázku,už asi 4-5 den mě píchá jakoby v děloze nebo v pod bříšku na pravé straně,někdy my přijde ,že to jde i do zad.Mám strach aby to nebyla cysta.S manželem se snažíme o mimi. Brala jsem teď první cyklus Clostilbegyt. Dneska my přijde ,že to je intenzivní.Někdy to je jen během dne.

chesterbloom
24. čer 2013

Tak jdi na gyndu. Takhle se stejně nic moc nedozvíš. Buď ultrazvukem, nebo dohady.

novynka
24. čer 2013

tybrďo, já teda jsem těhotná, ale takový podobný píchání jsem cítila poprvé kolem 10. tt, a teď znovu v 18. tt. Trvá to taky několik dní, není to vyloženě nepříjemný, ale je to lehký popíchávání kolem dělohy, vaječníků, nebo tam někde :/ Někdy mi přijde že to tam mám jakoby skříplý a když si třeba chci pšíknout nebo zakašlat, tak se musím zkroutit, protože mám strach, aby něco neprasklo... Tak taky nevím, co to je :( Je to ale fakt nárazový... Dr. jsem to říkala a ona se jen ptala, kolikrát mě za ten den píchne, což nedokážu určit... příští týden jdu ve 20.tt na velký UZ, tak se zkusím tam zmínit znovu. Snad to nic není a třeba jen roste děloha ;)

speedygon
24. čer 2013

@novynka to je způsobeno růstem dělohy, jak se napínají ty úpony...obvykle....

novynka
24. čer 2013

@speedygon já si taky říkám, snad to tak opravdu je ;)

speedygon
24. čer 2013

@novynka taky jsem to mívala...teď už bolí jen občasný nevhodný pohyb mimi