Píchání v podbřišku

kacorek85
2. lis 2015

Je to týden, co mi skončila menstruace. Nicméně mě pořád píchá v podbřišku na pravé straně, jako bych měla dostat menstruaci.
Není to pravidelné a soustavné. Trvá to někdy celý den, dneska třeba jen cca 3 hodiny, přešlo to a teď to začíná znovu.
Ovulace, podle kalendáře, by měla být příští úterý.
Snažíme se o miminko, tak se nechci radovat že by to mohlo být klubání.
Co myslíte? Máte to tak nějaká taky. Poraďte.

lenkasaf
2. lis 2015

Ahoj, mám to tento cyklus stejně jako ty. Od konce MS mě píchá na pravé straně a dnes mě celou noc bolelo břicho, jako bych měla znovu dostat MS. Nevím co to, ovu mám mít v sobotu, ale nikdy mi to před ní takto nedělalo. Test nechci zbytečně kupovat, zklamání bylo dost, nemyslím si, že jde o těhu, ale jsem z toho nervózní. ☹

biton
2. lis 2015

@kacorek85 Dobrý den, jsem na tom podobně jako Vy. Jen mám pocit, že to píchání je na pravé straně. Také by mě zajímalo co to může být? 🙂

kacorek85
autor
2. lis 2015

@lenkasaf
@biton
Právě že už taky nechci vidět další negativní test, tak jsem si říkala že zkusím štěstí tady mezi informovanějšími maminkami 🙂
Jak jsem psala, u mě to je buď celodenní proces, nebo přerušovaný. Den v kuse, den dva mě píchne jen občas, pak třeba dva dny v kuse ....

biton
2. lis 2015

@kacorek85 Jak dlouho už to takto cítíte? Mě to začalo včera.

micha2105
2. lis 2015

Mám úplně to samé, trvá to snad už 3 měsíce. Vždycky ve druhé půlce cyklu mě začne píchat vpravo v podbřišku, někdy to píchání trvá půl dne vkuse, některý den mě píchne jen občas a některý den necítím vůbec nic.. Tak nevím, co to může být 😖

kacorek85
autor
2. lis 2015

@biton U mě to začalo právě hned po menstruaci. Ta skončila v pondělí a já od úterý začala cítit píchání. Říkala jsem si, že to může být ještě pokračování, ale nebylo. Navíc jsem měla menstruaci dostat až v to pondělí, dy mi skončila, ale dostala jsem ji o 4 dny dříve. Mám nějak rozhozený cyklus. Buď ji dostanu hodně brzy, nebo třeba i o 7-10 dní později. A pak babo raď, kdy mám ovulaci 🙂
Stáhla jsem si sice aplikaci do telefonu a dle ní to jakž takž vychází, ale ..... stejně jsou pochybnosti ....
Jak dlouho se snažíte o miminko?

kacorek85
autor
2. lis 2015

@micha2105 Tak tak, mám to podobně

biton
2. lis 2015

@kacorek85 Pokud to tak jde říct tak od září (tak nějak víc) a právě na konci září už jsem měla MS takovou jinou než obvykle (2 dny silnější špinění, 2 dny ,,červená" a zase špinění) a teď v říjnu nejdříve hnědý výtok, špinění, 2 dny ,,červená" a 2 dny špinění. Prostě co se snažíme mám MS slabší než dříve (s HA). Nějak si dělá moje tělo co chce. A vy se snažíte jak dlouho, pokud se smím zeptat?

kacorek85
autor
2. lis 2015

@biton My to zkoušíme od května 2014, ale je fakt že od června 2014 přišlo spoustu stresujících faktorů . Navíc přítel je doma jen o víkendech a poslední dobou jim v práci zavedli novinku"pohotovostních služeb" tak jeden víkend v měsíci nejezdí a zůstává v práci. Čili nebereme tragicky že se nedaří. Začala jsem studovat tak možná to klapne teď ve zkouškovém.

biton
2. lis 2015

@kacorek85 A od kdy pociťujete toto píchání v podbřišku? Až teď nebo jste to cítila už dříve? Určitě se brzy všichni dočkáme. 🙂

dzogobela
2. lis 2015

Holky a nemůže to být ovulace? Nebo spíš, jste si jisté, že ovulaci máte ty termíny, co tu píšete? Že třeba není dřív? 🙂 I když já jsem tenhle cyklus tak dost zmatená, píchalo mě minulý týden a i jsem úplně slabounce špinila, vyšlo to i na nějaký 15 DC, takže by to mohla být ovulace. Ale testy negativní a navíc minulý měsíc jsem měla cyklus 40 dní, takže ovulaci někdy o hodně později.

biton
2. lis 2015

@dzogobela Samozřejmě, že je to možné....možné je totiž u mě vše 🙂 Ale dle mého názoru (neměřím teplotu), když jsem měla min. měsíc ovulku, tak mě nic nebolelo a hodně jsem byla ,,mokrá" (omlouvám se, ale nevím jak jinak to napsat) - intimku jsem měla úplně mokrou a tentokrát nic. Takže těžko říci, zda to je (či byla) ovulka. Ještě se v tom nějak nevyznám.

kacorek85
autor
2. lis 2015

@dzogobela Já si dělám ovulační testy a ty mi opravdu prozatím vycházely na dny, kdy mi je předpověděla aplikace.
@biton Začalo to až teď v poslední době, kdy jsem začala poctivěji sledovat své tělo a dělat vše pro "výrobu miminka".

Musím říct že jsem taky pořád zmatená jak to poznat pokud nemám ovulační test

biton
2. lis 2015

@kacorek85 A TT jste nezkoušela?

kacorek85
autor
2. lis 2015

Teď ne, předtím ano. Vždycky mě hrozně zklame když je tam jen jedna čárka

micha2105
2. lis 2015

Za mě teda si myslím, že ovulace to nebude. Ta mě "bolí" mnohem víc, mívám někdy docela silné bolesti a většinou se mi k ovulaci připojí i plodný hlen. Nedávno jsem zkoušela pít kontryhel a mám pocit, že po něm to píchání v druhé půlce cyklu bylo ještě silnější.
A přesně jak říká @kacorek85 - začala jsem to až tehdy, když jsem se začala sledovat a pozorovat.

kacorek85
autor
2. lis 2015

@micha2105 Já právě "píchání" ovulace zatím nedokázala posoudit. Vážně jsem zvědavá co ty naše příznaky můžou znamenat 🙂

micha2105
2. lis 2015

@kacorek85 já tedy ovulaci poznám, někdy jsou to tak velké bolesti, že nemůžu skoro chodit 😖 Ale taky jsem moc zvědavá co to teda je !

kacorek85
autor
2. lis 2015

@micha2105 Tak takové problémy naštěstí nemám ani u menstuace. I když někdy mám pocit že mi exploduje břicho

lindabalogova691
29. čer 2023

Ahoj jsem tu nova. Prosím mnel to uz někdo. Z vás. Dnes jsem 3týdny po inseminaci. A ms nedorazila 9dni beru. 3krát dene progesteron besis. Nemá vliv na ms ten progesteron ?