Dutinka v děloze, můžu být těhotná?

mydarling
22. únor 2015

Ahoj holky,byla jsem u dr.protože mám poslední 2 měsíce dost bolestivou menstruaci,což jsem nemívala,tak jsem měla strach,aby to nebyla cysta.O mimi se snažíme 9měsíců.Poslední menstruaci jsem měla 11.2.Dr mi udělala ultrazvuk,zarazila se a povídá,nooo počkejte,v děloze máte dutinku,dlouho to prohlížela a pak mi řekla,ať přijdu za 14dní.Myslíte si,že můžu být těhu,ikdyž jsem normálně menstruovala a to docela dost?!Co by to jiného mohlo být ? 😕

klaaaara
22. únor 2015

@mydarling těhotenský test jsi nezkoušela? Můzes menstruovat a byt těhu, moji kamarádky mamka měla MS normálně až do 4.měsíce.

simdan
23. únor 2015

zkusila bych testík 😉

hudala
23. únor 2015

Taky bych zkusila testík, těhu to být může 🙂

mydarling
autor
23. únor 2015

Testíky jsem dělala a negat,u syna jsem měla potvrzený od dr.že jsem v 7tt a testy jsem měla pořád negativní.

mydarling
autor
5. bře 2015

Holky,moc prosím o váš názor,jak jsem psala minule,tak 26.2.jsem si udělala test,protože mi "pnulo břicho",2dny jsem prospala,motala se mi hlava a test ukázal //.Dnes jsem byla na kontrole po 14dnech a dr v děloze nic neviděla,tak jsem z toho blázen,před 14ti dny viděla dutinku v děloze,po týdnu pozit.test.A po dalším týdnu nic!Nabrala mi hcg,tak mám ráno volat..co myslíte?

78marcela
7. bře 2015

@mydarling tak to je zajímavé, jak to dopadlo?

mydarling
autor
7. bře 2015

Hcg negativní,nechápu to..

lucinka58
7. bře 2015

@mydarling Bohužel to mohlo i odejít - ale tím pádem nechápu proč jsi nezačala menstruovat ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru