Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dutinka v děloze, můžu být těhotná?

mydarling
22. únor 2015

Ahoj holky,byla jsem u dr.protože mám poslední 2 měsíce dost bolestivou menstruaci,což jsem nemívala,tak jsem měla strach,aby to nebyla cysta.O mimi se snažíme 9měsíců.Poslední menstruaci jsem měla 11.2.Dr mi udělala ultrazvuk,zarazila se a povídá,nooo počkejte,v děloze máte dutinku,dlouho to prohlížela a pak mi řekla,ať přijdu za 14dní.Myslíte si,že můžu být těhu,ikdyž jsem normálně menstruovala a to docela dost?!Co by to jiného mohlo být ? 😕

klaaaara
22. únor 2015

@mydarling těhotenský test jsi nezkoušela? Můzes menstruovat a byt těhu, moji kamarádky mamka měla MS normálně až do 4.měsíce.

simdan
23. únor 2015

zkusila bych testík 😉

hudala
23. únor 2015

Taky bych zkusila testík, těhu to být může 🙂

mydarling
autor
23. únor 2015

Testíky jsem dělala a negat,u syna jsem měla potvrzený od dr.že jsem v 7tt a testy jsem měla pořád negativní.

mydarling
autor
5. bře 2015

Holky,moc prosím o váš názor,jak jsem psala minule,tak 26.2.jsem si udělala test,protože mi "pnulo břicho",2dny jsem prospala,motala se mi hlava a test ukázal //.Dnes jsem byla na kontrole po 14dnech a dr v děloze nic neviděla,tak jsem z toho blázen,před 14ti dny viděla dutinku v děloze,po týdnu pozit.test.A po dalším týdnu nic!Nabrala mi hcg,tak mám ráno volat..co myslíte?

78marcela
7. bře 2015

@mydarling tak to je zajímavé, jak to dopadlo?

mydarling
autor
7. bře 2015

Hcg negativní,nechápu to..

lucinka58
7. bře 2015

@mydarling Bohužel to mohlo i odejít - ale tím pádem nechápu proč jsi nezačala menstruovat ☹

Sem začni psát odpověď...

Odešli