Pocit na zvracení po jídle. Co by to mohlo být?

kolka01
10. říj 2022

Zdravím všechny, poslední cca měsíc nebo dva mám skoro po každém jídle pocit na zvracení. Nejím nějak “chudou” stravu, jím jako vždycky a po každém jídle mám pocit, že to půjdu hned vyklopit. Máte nějaké rady, nebo nápady, co by to mohli být??? Většinou to během chvíle odezní, ale nikdy se mi to tak často nestávalo. Dostanu do sebe taky mnohem míň jídla, než dřív, protože jsem např. po 2 knedlíkach plná a je mi zle. Prosím o rady a zkušenosti 🙏🏻

martulka88
10. říj 2022

@kolka01 Určitě bych šla k lékaři. Může se jednat o zánět.

kolka01
autor
10. říj 2022

@martulka88 myslíte? Když se nenajím, taky mi je blbě, snažíme se s přítelem o mimčo, ale testy pořád negativní, takže nevolnosti k tomu to nejsou.

lachipie
10. říj 2022

Může se jednat o zánět, ale i nemusí. Když jsme se snažili s manželem o mimčo, tak mi taky bývalo zle po jídle, nemohla jsem nic sníst, byla jsem o vodě a piškotech... Doktorka na nic nepřišla, prý psychika.

lencaa11
10. říj 2022

@kolka01 ano někdy to dělá i psychika a hodně zašla bych k lékaři pro svuj klid a pak když bude vše ok začla jinak se stravovat trochu možná tělo je plne z určitých typů jídla jako přejedene atd ...

sorboni30
10. říj 2022

@kolka01 ja jsem to mela pri zanetu žaludku.. k lékaři. Tady nikdo vic neporadi

martulka88
10. říj 2022

@kolka01 Může a nemusí. Nikdo tady do břicha nevidí. Já bych zašla k doktorovi. Kor, když to tak dlouho trvá. Pokud lékař na nic nepřijde, může to být samozřejmě zmíněná psychika.

dyechampion
10. říj 2022

@kolka01 muze to byt i reflux..urcite to resit co nejdriv, muzou vam dat leky, pri kterych jeste neni dobry se o mimco snazit. takze co nejdriv to vyresit, a pak to mimco 🙂

kolka01
autor
10. říj 2022

@lachipie po psychické stránce mi přijde všechno relativně stejné, tak uvidíme. Děkuju

kolka01
autor
10. říj 2022

@lencaa11 bylo to skoro ze všeho, takže jsem nemohla přijít na to z čeho to může být