Pocit na zvracení po každém jídle v 30. týdnu

petuldak
16. zář 2016

Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli někdo má zkušenost s tim že po každém jidle ma v krku knedlik, pocit na zvraceni a silné pálení žahy v 30.týdnu těhotenství. Již jsem jsem musela vyřadit z jídelníčku ovoce a všechno sladké. Obtíže stále silne přetrvávají...máte s tím někdo zkušenosti???

lajla
16. zář 2016

Ano, a může být hůř😞 přešlo to až po porodech

chocolady
16. zář 2016

Ted se mi deje to same, pomaha mi akorat voda s jedlou sodou. :D A z niceho nesnist vic nez tak tri lzice najednou..

petuldak
autor
16. zář 2016

Pan doktor mě strašil s nemocnicí když se to nezlepší..že můžou být chytle játra...nebo žlučník...tak proto se ptám jestli s tim má někdo zkušenost..

lajla
16. zář 2016

@petuldak tak snad nabere krev ne, kdyby měl podezření a pošle na utz...je to běžné...chytle játra či žlučník vypadají fakt jinak

petuldak
autor
16. zář 2016

@lajla na krev jdu příští týden. Ale jsem z toho taková rozhozena. Proto se tady ptám ostatnich na zkušenosti

lajla
16. zář 2016

@petuldak fakt žádné strachy, bude to v pohodě😉 jinak v tomhle tehu už mi to začlo před týdnem...takže taky žádná sláva...nikdy mě to nenapadlo konzultovat a dr, beru to jako "vedlejší" součást těhotenství😂

petuldak
autor
16. zář 2016

@lajla první tři měsíce me to taky drželo...ale to bylo trochu jinaci...a jelikož čekám první dítě tak nemam zkušenosti😊

lajla
16. zář 2016

@petuldak teď už víc tlačí na žaludek😂může to jít až pod zebra,u žeber a evokovat problémy s játry či žlučníkem..ale ty pravé vypadají jinak

petuldak
autor
16. zář 2016

@lajla tak děkuji za rady a uklidnění

bachovy_esence_poradna
16. zář 2016

@petuldak děťátko může být už natlačené hodně na žaludku...
je dobré jíst malé porce a hledat samozřejmě úlevové polohy...
někdy se děti posunou a je to trošku lepší, ale většinou pomůže až porod...

tery_s
16. zář 2016

@petuldak Ahoj, já to mám taky a jsem už v 8m. přibírám od 7. malinko tak 1,5kg za měsíc, možná to bylo i tím počasím, ale nemám chuť k jídlu, že bych pociťovala hlad to nemám celý den, tak jím ze zvyku v časových intervalech a po málu, nejvíc sním asi ráno to si docela vychutnám snídani, ale zbytek dne bych nemusela nic 🙂 Pokud jsi neměla tyto potíže před otěhotněním, pochybuju že by se ti těhotenstvím zhoršily játra, to pan doktor háže diagnózy docela z ostra 🙂

yerry
16. zář 2016

@petuldak trapi mne to druhy den. Jsem ve 26 tt. Neni to teda oo kazdem jidle ake vcera to bylo v noci a pak po snidani (trvalo to az skoro do obeda) a dnes take po snidani, pak to preslo a odpoledbe znovu spolu se silknym palenim zahy.... ☹
Bohuzel zaha mne oalila i v prvbim tehu a vim ze to neskonci driv nez porodem ☹

verush_k
18. zář 2016

Ahoj, mám úplně to samé, když se prostě normálně najím. Je to asi tím, jak malý tlačí na žaludek, tak se snažím jíst méně a pomáhá to 🙂 Chce to asi opravdu jíst pravidelněji a po menších dávkách...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru