Problémy s pletí. Měly jste to také?

kacuda
7. dub 2021

Ahojte ženy,
chtěla jsem se zeptat, zda máte některá z vás problémy s pletí a jak to řešíte? Už skoro rok nejím pšeničné jídlo a pleť se zlepšila. Už jsem byla u všech možných doktorech jako např. kožní, dermatolog, udělala jsem si i vyšetření krve a nic mi nepomohlo. Měla jste to také? Děkuji za případné info.
Katka

mamikry
7. dub 2021

@kacuda S pleti bojuji od puberty. Vyzkousela jsem toho hodne, tedy krome diet. Nevim, zda je to vekem nebo peci, ale plet se mi hodne srovnala po prirodni kosmetice, ale vymenila jsem komplet vse, kremy, odlicovaci produkty, dekorativni kosmetiku i sampon na vlasy... Muzete jeste zkusit vysadit mlecne vyrobky, to muze mit taky vliv. Muze to mit i psychickou rovinu.

kacuda
autor
7. dub 2021

@mamikry Zkoušela jste testy z vlasů? Uvažuji o tom, že by mi třeba něco našli. https://www.intolerancepotravin.cz/o-testu/

mamikry
7. dub 2021

@kacuda Nemam nic takoveho v planu. Plet mam ted relativne v klidu, jen mi zustaly siroke pory a jizvicky, ale naucila jsem se s tim zit a zasadne me to netrapi. 🙂 Myslim, ze i to byl moment, kdy se mi plet zacala zklidnovat.

gabrinkas
7. dub 2021

Záleží jaké problémy máte. Já měla problémy s pletí skrze boláky a nic mi nepomáhalo. Nakonec jsem vyřadila co nejvíce sladkých věcí jako čokolády atd... a mléčných výrobků (kromě zakysané smetany, kefíru a tvrdých sýrů). Pleť se mi od té doby zlepšila. Byla jsem i testech skrze intolerance, ale vše bylo negativní, přesto mi konzumace některých výrobků leť vždy zhorší.

klea81
8. dub 2021

Levandulová voda

kanjad
8. dub 2021

za hodně věcí může také stres a nemusíte mít na nic alergie

kacuda
autor
8. dub 2021

@klea81 Kde se dá sehnat - v lékárně?

kacuda
autor
8. dub 2021

@gabrinkas To mi také nic nezabírá.

klea81
9. dub 2021

@kacuda v dm nebo na internetu.

petrane
9. dub 2021

@kacuda Já mívala boláky hlavně na bradě.. bolavé, nateklé, nešlo to vymáčknout.. nic.. Pomohla mi až makrobiotika, už po pár měsících jsem viděla změny, držela jsem ji celkově asi rok. Od tý doby se mi nic takovýho neobjevilo, tak doufám, že to tak i zůstane 🙂

kacuda
autor
9. dub 2021

@petrane To zní velice dobře. Takže jste držela dietu, která zahrnovala celozrnnou obilninu, zeleninu, luštěniny, ryby, ovoce mírného pásma, semena, ořechy, oleje a zakazovala požívání průmyslově zpracovaných potravin?

petrane
9. dub 2021

@kacuda ano,vlastně jsem jedla jen ty potraviny,ktery byly prave v ČR aktuální,pestovala si svůj kvasek,žádné kuřecí,jedla hodně lustenin,jahly..je to asi na dyl🙂
Jezdila jsem taky za paní do Olomouce,která mi radila,měnila jídelníček a doporucovala různé doplňky

kacuda
autor
10. dub 2021

@petrane Můžu poprosit o nějaký kontakt?

petrane
10. dub 2021

@kacuda jmenuje se paní Lužná,studio Luna
Mrkněte na net prosím,dobre reaguje i na mejly
Opravdu mi pomohla,je tedy potřeba hlavně disciplína,ale pak když vidíte výsledky,stojí to za to!
Na prvním sezení mě i docela rozebrala,dokonce jsem tam i brecela😀 ale v ty době jsem byla dost nešťastná a ona presne věděla..❤️

petrane
10. dub 2021

@kacuda a do ničeho nenutí,jen doporučuje..když něco nezvladnete jist,nahradí se to nebo vypustí..ja to takhle měla s jednou rasou,ta chutnala jak zmoklými pes🤣

kacuda
autor
10. dub 2021

@petrane Mrknu na to. A jak to je s úhradou? Hradí to pojišťovna a nebo sám pacient?

petrane
10. dub 2021

@kacuda sám pacient..první sezení myslím 1600 a další za 800.ceník má na svých strankach.je to dost peněz,ale když mi nepomohlo 5doktoru,tak jsem do toho šla..