Rozdílná velikost očí. Jak řešit?

5. čer 2020

Holky jak resit rozdilnou velikost oci? Je to hodne videt hlavne na fotkach, v realu ani ne. Da se to operovat, treba nadzvednout vicko?🤔

knuffel
5. čer 2020

Uf, jak to napsat...
Asi takhle - neřeš to.

leymea
5. čer 2020

@knuffel pokles horniho vicka by teda resit mela.

Kolik je diteti? Rekni to pediatre a posle Vas na ocni. Nas syn ma zas divny spodni vicko. Kdyz se to do pul roka samo nespravi tak pujdeme na ocni.

petrasipkova1
5. čer 2020

Taky mám větší jedno oko, jedno ucho mám o dost větší a odstatejsi a větší nosní dírku a i jedno prso větší 🙈🤪 hlavně ze jsme zdraví !!! Zeptej se plastického chirurga jestli se opravdu trápis.

kalysto
5. čer 2020

Nemusí to nic být, ale v mém případě to bylo špatnou funkci štítné žlázy....

knuffel
5. čer 2020

@leymea OK, dotaz zněl asi pro mě dost nejasně... Když to v reálu není vidět.

meronym
5. čer 2020

Nikdo neni dokonale soumerny. Pokud to v realu neni moc videt, tak ho nejspise jenom moc pozorujete.

leymea
5. čer 2020

@knuffel no mas pravdu, ze je divne, ze na fotkach to videt je a v realu ani ne. A pokud bych chtela nadzvednout vicko tak bych tu problem videla. 🤷‍♀️ takze buhvi jak to cele je.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nazka
6. čer 2020

Já to nevidím ani na fotce 🙈🙂 máš hezké oči

meronym
6. čer 2020

Ja myslela, ze jde o dite 🤦‍♀️ Myslim, ze se potřebujete zaobirat necim jinym nez sebou a mene se pozorovat, protoze tohle jsou uplne normalni soumerne oci. Co presne byste chtela operovat, proboha?

veroniquecz
6. čer 2020

Já mám nesoumerne oči od narození. Důvodem je, ze každé oko je jinak posazené v oční jamce. Nic se s tím dělat nedá, ani bych nechtěla. Každý máme něco. Vždyť kdybysme byli všichni naprosto perfektní, tak by to byla přece pěkná nuda ❤️

autor
6. čer 2020

@nazka Je to videt. Hlavne teda na fotce na dokladech.

autor
6. čer 2020

@meronym Mate pravdu, mozna resim nesmysly. Ja ten rozdil ale vidim.

leymea
6. čer 2020

Taky jsem myslela, ze jde o dite 😀 ale ja to taky na te fotce nevidim, fakt nechapu co resis?

ariadna12
6. čer 2020

Jsme na tom podobne, ja se s tim smirila, u Tebe to neni vyrazne videt. Je jasne, ze Ti to vadi, zkusilas to zkonzultovat s odbornikem na liceni? Mozna je to blbost, ale treba by slo pomoct na to foceni nejak nalicit oci, aby jedno vypadalo vetsi ci mensi.

autor
6. čer 2020

@ariadna12 Ja premyslela nad plastikou vicka, nadzvednout aby to nebylo tolik videt 😞

krtikkrtovaty
7. čer 2020

@veroniquecz To jsem si nikdy nevšimla. 😆

meronym
7. čer 2020

Podle mne tedy potrebujete spise psychologa...

veroniquecz
7. čer 2020

@krtikkrtovaty no vidíš 😁❤️