Vidíte ducha?

olinka911
4. kvě 2020

holky co myslíte? testovala jsem hodně brzy a na fotce to tolik nejde vidět. Ale v reálu, když se pořádně zadívám tak je tam pidi dušík

tasimia
4. kvě 2020

@olinka911 já tam bohužel nevidím nic :(

adelaa1234
4. kvě 2020

@olinka911 vidím , ale je to hrozně slabé

lachtanice86
4. kvě 2020

Nevidím nic

nina004
4. kvě 2020

Vidim 🙂

adelaa1234
4. kvě 2020

@olinka911 přikládám foto,taky jsem dělala ráno i přes to , ze menstruaci jsem dostala a také tam vidím ducha, ale zda se mi to jako nesmysl, když jsem dostala měsíčky po vyvolávací injekci

olinka911
autor
4. kvě 2020

na té fotce to jde vidět o dost hůř než v reálu. Ja mívám ovulaci hned po MS a dnes bych měla být 9 DPO (opakuji, že vím, že je to hodně brzy), ale jsem nedočkavá tak jsem to zkusila. Další MS mám dostat až příští týden. Tak zkusím znovu ten příští týden

tasimia
4. kvě 2020

@olinka911 vidím úplně slabounkou čárku.

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
tasimia
4. kvě 2020

@olinka911 joo je to hodně brzy, to máš pravdu. Nikdy se netestuj před zpožděním MS, aby se nestalo že to bude biochemické :(

veronikav31
4. kvě 2020

@adelaa1234 proč by to měl být nesmysl? těhotná být můžeš, zkus tt za 2 dny, měl by sílit

@olinka911 slaboučkou druhou čárku vidím. zkus za 2 dny, měl by sílit

olinka911
autor
4. kvě 2020

teď po zaschnutí je ten duch vidět už víc, ale to se asi stejně nepočítá když je to po limitu co?

jaja01k
4. kvě 2020

@olinka911 Tady druhou čárku vidím, ale jestli se objevila až po limitu, nebrala bych to jako pozitivní výsledek. Zkus další test zítra. Držím palce 🙂

olinka911
autor
4. kvě 2020

@jaja01k já viděla malinkého ducha už v limitu. Jen po zaschnutí je daleko víc viditelný 🤷‍♀️

tasimia
4. kvě 2020

@olinka911 po limitu se to nepočítá chápu, že si nedočkavá, ale opravdu zkus počkat 🙂.

juditag
29. čer 2021

Je tam ten duchacek nebo to man jen sugesci ma 4 dny zpoždění

petraaroman1
26. led 2022

@olinka911 já tam vidím tu druhou čárku sice slabá ale je tam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru