Růst prsou ve 28 letech. Nechat si vyšetřit hormony?

10. kvě 2020

Ahoj chtela bych se zeptat jestli je to mozne? Posledni dobou mi prijde ze jsem pribrala ale asi vic nez bych chtela protoze mam naprosto obri prsa. Velikost obleceni mam stale S ale podprsenky mi jsou maly! Prsa me boli uz tyden. Mozna dostanu menstruaci ale to nevim, nemela jsem ji tak 6 let a posledni rok se mi nepravidelne vraci. Stravu jsem nezmenila, cvicim skoro kazdy den a presto citimze tloustnu nevite co by to mohl byt za problem? Mam si nechat vysetrit hormony?

kuttu
10. kvě 2020

Nemela jsi menstruaci 6 let??😳😳Asi troll,ne???

tasimia
10. kvě 2020

Pokud nemáš menstruaci 6 let tak by ses určitě vyšetřit měla nechat, gynekolog to u tebe neresi? Jinak prsa ti můžou vyrůst kdykoliv, my těžko uhodneme proč ti zrovna rostou ;).

krupka3
10. kvě 2020

Tenhle teda bije hodne do oci...

autor
10. kvě 2020

@kuttu
@tasimia Mela jsem ji nepravidelnou zacala jsem brat antiko pak jsem trochu zhubla a vysadila HA a prestala jsem mit menstruaci... mela bych mit syndrom PCO ale stve me ze najednou mi prijde ze zacinam “tloustnout” prakticky bez priciny a hlavne ty obri prsa- jestli to muze byt hormonalni problem

autor
10. kvě 2020

@krupka3 co myslis?

zuzkasim
10. kvě 2020

Syndrom PCO jsem neznala a co tak teď čtu na internetu, není to až taková legrace, předpokládám, že jsi v péči několika odborníků, takže bych každou nesrovnalost řešila s nimi.

tasimia
10. kvě 2020

Prosím tě řešíš s gynekologem to, že nemáš 6 let menstruaci? Protože to vypadá na nějaký hormonální problém! Spíše bych řešila tohle, než prsa :D

autor
10. kvě 2020

@zuzkasim gynekolog mi rekl ze samotna menstruace neni dulezita ale dulezita je ovulace a aby vse bylo v poradku “uvnitr”. Ale to ted neresim spis me zarazi ty prsa :(((

autor
10. kvě 2020

@tasimia chodim co pul roku na prohlidku -melo by to byt PCO uz se mi vraci, tento rok jsem ji mela uz 2x 😁

malytlustyhroch
10. kvě 2020

Jako vyrostli mi v 28 letech prsa, nejdriv o dve velikosti a za par mesicu jeste o jednu. Ale byla jsem tehotna.

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaja2016
11. kvě 2020

@tasimia No neni pravda.

piskoteka
11. kvě 2020

@malytlustyhroch jojo, těhotenství bylo to první co mě napadlo...

tasimia
11. kvě 2020

@kaja2016 mi to takhle říkal vždy gynekolog, pokud se pletu omlouvám se, může to tak být 🙂

autor
11. kvě 2020

@piskoteka tehotna nejsem

loylii
11. kvě 2020

Ježíš! 6 let bez menstruace a myslis, ze až jednou budeš chtít dítě, tak pujdes k Dr a bude to? Mas dlouhodobě hormonální problém. A i s tím prsa souvisejí. Výměn gynekologa, protože tohle není normální. Já teď po interrupci řeším, ze jsem ji nedostala 2 mesice, no 6 let bych se zblaznila!