• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Síla menstruace po porodu

3. prosince 2014 
Hm ja mam prave prvu menstruaciu po porode a je to uz 5. den, dva dni silnejsie, teraz uz slabsie, taka normalna menstruacia ako obycajne mi to prijde ... skoncili prazdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem krvacela prvni 3 tydny, pak jenom vytok a dnes mi konci šestinedeli,ale zacala jsem vcera krvacet. Ale to hrozne silne krvaceni, kazdou pul hodiny si musim menit vlozku ...zitra asi zajdu na pohotovost
2. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz,jsem 9 týdnů po porodu,minulý týden jsem dostala menstruaci. Ale pořád to trvá a je hrozně silná. Nevím zda je tohle normální. Zítra jsem objednaná ke svojí doktorce.
4. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som mala menstruaciu po porode az za 7 mesiacov, ale strasne silnu a dlhu, vraj je to normalne, potom som mala este 2 za sebou take silne a dlhe....a trosku to ustupilo, i ked ja mam aj za normalu velmi silny menzes a bolestivy..... no a na konci sestonedelia som tiez zacala krvacat, som si myslela, ze je to menzes no nebol.... vela som sa namahala, treba sa setrit, ak vsak krvacanie trva, treba ist k lekarovi....
4. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulupopo moc díky za odpověď,no já byla po šestinedělí na kontrole a doktorka říkala,že to do 14 dní dostanu.Mě spíše to krvácení,že je tak silné zaráží.Raději jsem se k ním objednala.
4. srp 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. zář 2011 ve 02:22 • 757
Ahojky holky, to jsem ráda, že jsem Vás tady našla. rodila jsem před 2,5 měs., po šestinedělce jsem dostala ms a úplně v poho, jak jsem zvyklá, ale teď mám druhé, dostala jsem je 1. a včera den a dnešní noc úděs :astonished: jsem jak hydrant!!! už nepočítám kolikrát jsem byla ve sprše, padly 4 kalhotky, 2 tepláky a jedno pyžamo. leje to ze mě, že jsem to musela najít na netu, páč mám strach, že normálně vykrvácím, tak jsem ráda,že nejsem sama. Mám si to tedy hlídat a po 2 dnech kdyby to trvalo, tak na gindu, pokud dobře chápu :slight_smile:
3. pro 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek