Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Svědí mě kůže, vyskáčou pupínky, pak to zmizí. Co to je?

mishuge
20. srp 2013

Holky prosím Vás, už pár týdnu mě trápí svědění kůže, není to v kuse,ale jednou dvakrát za den ano.. z ničeho nic mě začne svědit určitá část těla a vyskáčou mi tam pupínky, jak kdyby mě poštípal komár.. a pak to svědí dál, ale třeba za půl hoďky to zmizí ... nevíte co by to mohlo být??? nic nového v jídle jsem nezkoušela, neměnila ani prací prášek ani aviváž. vše pořád stejné 🙂 děkuji za každou odpověď

katie82
20. srp 2013

Mně to připadá jako alergická reakce, zvlášť když to samo po nějaké chvilce odezní... ono jde získat alergii i na to, na co člověk nikdy předtím alergii neměl, ale asi by to chtělo vyhledat odborníka,, takhle od pc těžko říct...
@mishuge

luthien.k
21. srp 2013

@mishuge může to být příznak problému s tolerancí histaminu, to se může objevit v jakémkoli věku, stačí sníst větší množství potravin na něj bohatých (zralé ovoce i zelenina, zrající sýry, kvašené výrobky, výrobky konzervované, s barvivy, kakao/čokoláda, koření atd. atd.) nebo mít zablokovaný enzym, který histamin odbourává atd. Víc informací zde: http://www.daosin.sk/unikatny-vyzivovy-doplnok#...

Sem začni psát odpověď...

Odešli