Trichologické vyšetření vlasů, byl jste někdo?

iviiii
20. bře 2017

ahoj,
chtěla bych se zeptat jestli někdo byl na trichologickém vyšetření vlasů?nejlepe v Ostravě,co se tam dělá a jestli vám opravdu pomohli najít příčinu nebo spíše něco co vám pomohlo k růstu zdravých a krásných vlasů?

adypro
21. bře 2017

Doporučuji firmu kapyderm, myslím, že někdo od nich je i v Ostravě. Mně i manželovi moc pomohli, poskytují i poradenství přes internet, na jejich stránkách, a vůbec se tam dá dočíst mnoho zajímavých informací. Kosmetika je drahá, ale když je vhodně zvolená, dělá zázraky, ohledně padání vlasů nevím, řešila jsem spíš přesušenou svědící pokožku hlavy, manžel seboroickou dermatitidu v obličeji, doporučený krém mu zabral během dvou použití, doslova zázrak. Pan Rossbach je velice milý, empatický člověk a hlavně podle mě opravdu odborník, který své práci rozumí. Zaměřují se právě na hledání příčiny problému. Kamerou si zvětší pokožku hlavy a z obrazu diagnostikují.

iviiii
autor
21. bře 2017

@adypro děkuji za tip zkusím pohledat 😉

helga20
22. říj 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

Mamky prosim byla jste některá na trichologickém vyšetření v clinicalhair.cz? Jaké to bylo? Co vše Vám řekli? Děkuju

helga20
23. říj 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

pokud byste nechtěly veřejně, tak mi napište do zprávy

helga20
26. říj 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

Mamky našla jsem teď clinicalhair.cz- nebyla jste tam některá? Jak dlouho trvá vyšetření? A co vše Vám řeknou? DÍK

juditt16
3. lis 2017
Uživatel juditt16 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od juditt16.

Ahoj, ano ja jsem v clinicalhair.cz byla. Mrkni se pořádně na jejich stránky, mají tam vše hezky napsáno. Trvá to cca 30-45 min. Zjistí ti hustotu, stav vlasů atd.