helga20
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.
helga20
26. říj 2017

Mamky našla jsem teď clinicalhair.cz- nebyla jste tam některá? Jak dlouho trvá vyšetření? A co vše Vám řeknou? DÍK

helga20
24. říj 2017

mamky mame uplného mimináčka, takže tu nejmenší. Romer? Na tu značku jsem koukala, zatím ale jen na netu. Je kvalitní?

helga20
23. říj 2017

mamky jakou autosedacku doporucujete?

helga20
autor
23. říj 2017

Tak jsem se mamky rozhodla, že i na mateřské využiji služby lektorky, která chodí za mnou domů. Je moc přijemná a já mám pocit, že nezakrňuji a pracuju na sobě

helga20
23. říj 2017

pokud byste nechtěly veřejně, tak mi napište do zprávy

helga20
22. říj 2017

Mamky prosim byla jste některá na trichologickém vyšetření v clinicalhair.cz? Jaké to bylo? Co vše Vám řekli? Děkuju

helga20
22. říj 2017

mamky s jakou autosedačkou máte dobrou zkušenost? Díky

helga20
19. říj 2017

Maminky kde jste kupovaly v Praze kočárek? Děkuji mnohokrát

helga20
autor
24. zář 2017

Ahoj, prosím můžete mi poradit nějakou jazykovku nebo kurz angličtiny, kde bych se konečně posunula někam dál, a nebyla neustálý začátečník? Děkuji

helga20
24. črc 2017

zapomnela jsem napsat, ze s dubovou kurou. Jsou ruzne druhy

helga20
23. črc 2017

holky. dostala jsem teď od kamarádky herbalon, znáte ho někdo?

helga20
19. čer 2017

tak za me jednoznacne heliocare ;)

helga20
24. dub 2017

nejake zazracne mazani treba? :D

helga20
23. dub 2017

holky co doporucujete na celulitidu?

helga20
17. dub 2017

holky kouka, že tu nakupujete i batohy po netu, chtěla jsem se tedy zeptat, zda máte nějakou zkušenost se stránkou ww.thebag.cz? Moc se mi tam libi pro syna jeden batoh, ale přece jen bych ráda znala nějaké názory

helga20
16. bře 2017

holky s tou dubovou kurou jak tu resite, mate nekdo zkusenost s herbalonem? Je to myci gel, a docela me to oslovilo prave tim obsahem te kury, tak bych rada znala nazory. Dekuji 🙂

helga20
24. únor 2017

holky hubnu snad cely zivot, nekdy to jde nekdy min, bohuzel jsem zrovna v obdobi kdy to nejdes skoro vubec, mate nejaky tip jak rozhoupat hubnuti?

helga20
23. únor 2017

no, nemyslim, ze by to u me bylo tak vazny abych bezela hned za psychologem :D ale dekuji

helga20
21. únor 2017

ja vim no, ale rikala jsem si, ze by to pro me spis byla takova berlicka, necekam, ze za me budou hubnout prasky. Spis ze by me to tak nejak nakoplo _)

helga20
21. únor 2017

tak ted si ho 3 mazu, tak jsem zvedava kdy uvidim vysledky :D

helga20
20. únor 2017

z Prahy bohužel nejsem, ale zkusim někoho takového najít i v Brně. Snažím se to prozatím zmáknou to doma a protoze kudy chodím tudy to řeším, tak mi teď kamarádka doporučovala prášky xlsmedical, pry je uživala a prý ji to nakoplo. To jste někdy nezkoušela?

helga20
18. únor 2017

holky behem tehotenstvi se mi udelaly hrozne strie a rapidne se mi zhorsila celulitida :/ :/ ano, mam porad jeste par poporodnich kil ale uspesne se mi dari je shodit, ale celulitida a strie idkyz svetlejsi mi zustaly :( Kamoska na to pouzivala celullitis krem se skorici, a pomohlo ji to, ale hodne cvici. Tak by me zajimalo, zda to nektera mate vyzkousene a jestli to treba funguje ikdyz denne nebudu tajtrlikovat v posilovne. Dekuji

helga20
31. led 2017

a nepracuje s zadnymi vyzivovymi doplnky?

helga20
18. led 2017

je fakt, že se stravou jsem hodně zápasila ale s postupem času jsem to hodně ovládla, a fakt jim pravidelně a řekla bych, že i zdravě. Omáčky a smažené nejím už hodně let, ani ne nějak kvůli váze ale nechutná mi to. Na čem jsem ujížděla byly vždy třeba boruvkový knedlíky s tvarohem, ale už umím jejich dietní variantu, tak si ji občas dopřeju. Přemýšlím, zda to není tím, že možná cvičím moc. Ty xlsmedical hodně ženské komentují a píšou, že je to právě vyvedlo z toho bludného kruhu a ta změna jim nastartovala hubnutí, tak jsem to spíš považovala za takovou hubnoucí berličku

helga20
15. led 2017

Ano, je mi jasne, ze se zalozenyma rukama to nepujde. Ale dost se snazim a vaha se nehybe, tak jsem doufala, ze by mi to třeba vic pokoplo organismus