• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Celulitida v těhotenství, co na to pomáhá?

30. června 2012 
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, udělala se mi celulitida na stehnech a zadku. Teď jsem v 7mt. a je to čím dál horší. Nevíte co na to pomáhá, krémy vůbec ne, to jsem vyhodila peníze za Vichy na celulitidu.Díky za radu.
22. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi se obavam, ze kdyz uz se ti celulitida udelala, tak se ji jen tak nezbavis. a rozhodne ne kremama a podobnyma pripravkama. mozna nejake lymfomasaze, cviceni atp.... nechci odsuzovat veskerou zkraslovaci kosmetiku, ale podobne pripravky na celulitidu, proti striim atp jsou podle me uplne na prd. pokud k tomu ma clovek sklony, tak se mu to stejne udela a napr proti striim staci promastovat pokozku obycejnou indulonou.
22. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já se cvičení nebráním, ale v těhotenství s tím raději začínat nebudu, vždycky jsem měla 56-58 kg/178 cm a teď najednou 73 kg a to nejsme u konce tak se tuk rychle usadil a teď si nemůžu vzít ani kraťasy. A umírám v džínách horkem.
22. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi tak to je pak tezky :grinning: ....tak si vem nejakou delsi sukni nebo tak neco. se ti tim horkem muze pritizit a muzes ohrozit miminko. a pokud nejsi na rizikovym, tak po konzultaci s doktorem urcite cvicit muzes. minimalne plavani se doporucuje a je to aspon nejakej pohyb.
22. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ale jako nepřejídám se, já i mám pocit, že jim méně než když jsem těhotná nebyla. Najdu nějaký cvičení, plavání si šetřím po porodu s malou.Díky :slight_smile:
22. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi jezis tak doufam, ze nedrzis dietu :astonished: vis co, na vzhled se vykasli, jde o miminko a tomu je jedno, jestli celulitidu mas nebo ne. navic ji ma kazda druha, tak co :wink: me popraskalo bricho, mam ho priserne vytahany... a taky se z toho nehroutim. hlavne, ze mam zdrava miminka a zbytek se nejak srovna casem. teda doufam :grinning:
22. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi taky mám celulitidu pomalu až na zádech.už to neřeším,po porodu to půjde potom samo...až budeš mít lítání kolem prcka :slight_smile:
22. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi
@sariky
@ajuse21

holky, celulitídy se dá zbavit velice jednoduše. Děnně když vypijete poctivě doma odšťavenou šťavu z ovoce a zeleniny, minimálně 0,5l a po týdnu uvidíte takové zlepšení, že tomu samy nebudete věřit. Dodnes lituju, že nemám foto před a po.
22. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@majpro A z jaé zeleniny a ovoce prosím? Musím si jí doma vymačkat, nebo jí můžu koupit?
22. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sariky To vůbec, já za celej život ani jednou dietu nedržela, vždycky jsem mohla sníst co jsem chtěla a nepřibrala ani gram. Jen jím vše na co mám chuť a hlavně zmrzlinu, ale v běžném množství a je pravda, že třeba vůbec nepiju čistou vodu je mi z ní špatně.
22. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi koupená nefunduje, je důležité aby to bylo čerstvé, to znamená co nejrychleji zpracované. Koupit, odšťavnit v odšťavňovači a vypít aby tam bylo co nejvíc enzymů. U mě vede kombinace mrkev, jablko, nebo červená řepa, ale asi nejvíc ošťavňuju samotnou mrkev.
22. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak víš co, po práci sjedu do elektra pro nějaký odšťavňovač, koupim jablka a mrkev a začnu, řepu bych nesnesla. A k večeři dělám lečo. To nám to pěkně začne. A slibuju tady, že za týden dám vědět jak to vypadá. Zatím moc děkuju.
22. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hondashi Ahoj, možná je to tím, že nepiješ vodu...voda je základ, žádné slazené gizdy....Já teď v těch vedrech ani nevařím čaj, piju jen vodu, max vodu s vymačkaným citronem - vypiju cca 2,5 l za den. Taky si dávám bacha, abych jedla tmavé pečivo, denně 1 - 2 jogurty a moc ovoce a zeleniny a jinak jím, co mi přijde pod ruku a doteď jsem přibrala 0,5 kg. Voda, jogurty a ovoce se zeleninou prospívají běžnému trávení, není pak zácpa a tělo funguje super.
22. čer 2012 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@majka1976 To já čaj piju, ten těhotenský, jinak většinou zelený ledový čaj nebo perlivou magnesii. Zeleniny a ovoce sním dost a jogurt tak jeden denně, tak uvidím co mi z toho všeho pomůže.
22. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak týden odšťavňuju a nepiju sladké pití, jen vodu, celulitida přetrvává. Včera mi přišli šaty na svatbu, ale jen jako host a musím s tím opravdu něco udělat, je to hrůza.
30. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hondashi já mam tehotne kalhoty ze lnu.. pohoda....
30. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji mám také. ale chodím denně tak 5 km s pejskem a jde to pěkně pryč,, taky hodně piju..
30. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hondashi choď plavat a na Aquaerobic pro těhotné. Je to super, protáhneš si tělo, takže tě nebudou tolik bolet záda, ...... Je to fakt v těhu nejlepší pohyb a cvičení :slight_smile: . A jak píše @granda choď na procházky :wink:
30. čer 2012 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chodím se psem 2 x denně tak na hodku a vracím se v sedm večer z práce, tak čas na cvíčo moc nemám. Dnes jsme byli 30 minut a oba jsme umírali, ať je zataženo 20 stupňů prosím. :sweat_smile: :dizzy_face:
30. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek