Co vám pomohlo na celulitidu?

Je nějaký přípravek (metoda), který vám zlepšil celulitidu? Pokud ano, jak často jste používaly a co jste kromě toho dělaly (dieta, cvičení..)? Za odpovědi děkuji.
wrtulka
28. čer 2010
Ahojky na celulitidu určitě pomáhá plavání.cca 2x týdně a do měsíce nebo do kratší doby je celuška pryč.. aspoň to je moje zkušenost.
eyael
28. čer 2010
ztloustnout 😃 podkožní tuk krásně vyhladí pokožku 😉
berenika39
28. čer 2010
intenzivní, opravdu vydatný sport - 3xtýdně spinning, plus 2x týdně posilka.časté propocení,tím pádem vypité litry čisté vody, všechno se pročistilo, celulitida nikde. ale nevím, jestli tohle jde použít při mateřství, chce to mít čas. před těhu jsem si jen užívala, tak to šlo a bavilo mě to, jednak váha super a pomeranče nikde-))).
potřebovala bych to zavést znovu, ale ten čas...nemáme hlídání, stíhám jen kolo venku tak 3x týdně, alespoň něco...
werronik
24. srp 2010
Mě nepomohlo nic 😞 , ale vzpomněla jsem si na vtip, co mi říkal nedávno brácha. Doufám, že tím nikoho nepohorším :-N .
" Víš, proč nemají chlapi celulititu? Protože je to škaredé. |-| 😢 😎 ."
verunka8
24. srp 2010
já po porodu celulitida děs a hrůza 😢 mě hodně pomáhá rotoped, 2 krát týdně chodím na zumbu, piju hodně vody a snažím se trochu omezit sladkosti.
berynka
24. srp 2010
Já to teda (zatim) nemusím řešit, ale kamarádka si hrozně vychvaluje nějakou řadu special na celulitidu od značky Mary Kay... že vyzkoušela všechno možné, ale jedině tohle jí viditelně zabírá 😉 .
domka1
25. srp 2010
Ahoj,mi hodně pomohlo cvičení na Power Plate x-)
dadka2
25. srp 2010
Hlavně nekupovat žádné krémy, viděla jsem test v DTEST a žádný z nich prý nemá žádný účinek, levní i drahé, vyhozené peníze.....
brisalek
25. srp 2010
lenalena, jak holky pisou hodne pit, hodne cvicit🙂 me pomohal Elancyl...po asi 2 tydnech byla plet mnohem lepsi. Ale jak nekde psala Malacova(co ma soutez Miss) tak je to jen problem kosmetickych firem a proste je to normalni a ma ji skoro kazda holka🙂. Souhlasim i s tim, ze hubnout spis vse zhorsuje.
rezetka
3. lis 2015
Mně zabralo tohle: http://www.lekarna.cz/weleda-brezovy-olej-na-ce... a navíc hrozně krásně voní. 😉
volambenga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jankpa
2. lis 2016
Doporučuji lymfatické masáže nebo odstranění rázovou vlnou 😉 http://www.klinikakrasyandel.cz/procedury/celul...
helga20
23. dub 2017
holky co doporucujete na celulitidu?
helga20
24. dub 2017
nejake zazracne mazani treba? 😃
silvous06
1. lis 2017
Mazání je naprosto k ničemu 🙂). Sice jsem to nezkoušela, ale vidím, kolik kamarádek za to vyhazuje peníze, ale efekt nikde, ty peníze, co utrácíte baby za krémy, tak bych radši investovala do nějakého ošetření nebo zákroku
jilliann
8. lis 2017
Na celulitidu jak už padlo... fakt jenom cvičení a hodně tekutin a celkově zdravá, alespoň zdravější strava. Čokoláda či dortík jednou za čas nemusí být smrtelný hřích, ale chce to normální zdravé jídlo. Krémy jsou k ničemu. Jinak trochu pomáhá i prokrvovat vodou - studená, horká, studená, horká... ale to je spíš třešnička na tortě, základ je životospráva.
janurous
18. lis 2017
to je fakt .. důležitý je pohyb a i některá ošetření jsou efektivní, ale já osobně je vyzkoušené nemám ... ale třeba kamarádka si ty procedury nemůže vynachválit
vandatomeska
23. lis 2017
Začala jsem cvičit, a baví mě skákat přes švihadlo, celušku pořád mám ale už to není tak hrozný 🙂