Co vám pomohlo na celulitidu?

2. listopadu 2016 
Je nějaký přípravek (metoda), který vám zlepšil celulitidu? Pokud ano, jak často jste používaly a co jste kromě toho dělaly (dieta, cvičení..)? Za odpovědi děkuji.
28. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky na celulitidu určitě pomáhá plavání.cca 2x týdně a do měsíce nebo do kratší doby je celuška pryč.. aspoň to je moje zkušenost.
28. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ztloustnout podkožní tuk krásně vyhladí pokožku
28. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
intenzivní, opravdu vydatný sport - 3xtýdně spinning, plus 2x týdně posilka.časté propocení,tím pádem vypité litry čisté vody, všechno se pročistilo, celulitida nikde. ale nevím, jestli tohle jde použít při mateřství, chce to mít čas. před těhu jsem si jen užívala, tak to šlo a bavilo mě to, jednak váha super a pomeranče nikde-))).
potřebovala bych to zavést znovu, ale ten čas...nemáme hlídání, stíhám jen kolo venku tak 3x týdně, alespoň něco...
28. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nepomohlo nic , ale vzpomněla jsem si na vtip, co mi říkal nedávno brácha. Doufám, že tím nikoho nepohorším .
" Víš, proč nemají chlapi celulititu? Protože je to škaredé. ."
24. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já po porodu celulitida děs a hrůza mě hodně pomáhá rotoped, 2 krát týdně chodím na zumbu, piju hodně vody a snažím se trochu omezit sladkosti.
24. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to teda (zatim) nemusím řešit, ale kamarádka si hrozně vychvaluje nějakou řadu special na celulitidu od značky Mary Kay... že vyzkoušela všechno možné, ale jedině tohle jí viditelně zabírá .
24. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mi hodně pomohlo cvičení na Power Plate
25. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně nekupovat žádné krémy, viděla jsem test v DTEST a žádný z nich prý nemá žádný účinek, levní i drahé, vyhozené peníze.....
25. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenalena, jak holky pisou hodne pit, hodne cvicit me pomohal Elancyl...po asi 2 tydnech byla plet mnohem lepsi. Ale jak nekde psala Malacova(co ma soutez Miss) tak je to jen problem kosmetickych firem a proste je to normalni a ma ji skoro kazda holka. Souhlasim i s tim, ze hubnout spis vse zhorsuje.
25. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně zabralo tohle: http://www.lekarna.cz/weleda-brezovy-olej-na-celulitidu-100ml/ a navíc hrozně krásně voní.
3. lis 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
13. lis 2015 v 09:25 • volambenga
Doporučuji lymfatické masáže nebo odstranění rázovou vlnou http://www.klinikakrasyandel.cz/procedury/celulitida/
2. lis 2016 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek