Úbytek železa - balíček vitamínů pro těhotné

zuzan88
20. čer 2018

Prosím pořadí mi někdo nějaký osvědčený komplet balíček vitamínů, hlavně železa pro tehulky?děkuji

sumitra
20. čer 2018

Kvuli zelezu mi doktorka doorucila Globifer Forte. Je celkem drahy, ale nezpusobuje zacpu. Za me spokojenost.

krutak1fle
20. čer 2018

Ja jsem ho brala taky. Je pravda, ze zacpu nezpusobuje. Vyjedla jse dve cele baleni a dalsi testy ukazaly, ze vubec nepomohl. Takze jsem stejne skoncila na zelezu na predpis. Ted beru Tardyferon. Dve denne. Podle pribaloveho letaku je to davka pro silnou chudokrevnost. Musim se cpat hodne ovocem a zeleninou a docela to jde. Zacpa zatim neni. I kdyz by to mohlo byt s tim travenim lepsi. Jinak z tech prirodnich zdroju hodne listove zeleniny a orisku.

astrid_sk
20. čer 2018

Doktorka mi v 33tt robila testy a na zaklade vysledkov mi tiez predpisala Tardyferon, dve tablety denne. Trosku ma to vyplasilo, ale tak, co uz... Ci to pomaha a nakolko, asi ukaze az cas, resp ked mi zas budu robit testy, coz neviem kedy bude...

preiba
20. čer 2018

Já měla v prvním těhotenství na předpis železo,protože volně prodejné mi nepomohlo a teď budu mít určitě taky si myslím 😂

pety91
21. čer 2018

Železo, které je samostatné asi bude učinnější.

mirri7
21. čer 2018

Ja brala vitaminy pro tehule a k tomu maltofer.po porodu mi nezbylo uz temer zadne zelezo,takze jsem doplnovala i po.kdybys potrebovala,mam tu cele baleni maltoferu.uz nevyuziju,klidne pošlu
@zuzan88

zuzan88
autor
1. črc 2018

@mirri7 prosím cenu?

mirri7
2. črc 2018

Pokud vam to staci v obyc obalce,tak ja nevim...za 30kc dohromady.. 😉

zuzan88
autor
2. črc 2018

@mirri7 jo klidně, jestli už nevyužijete,vezmu si ho😉

mirri7
2. črc 2018

@zuzan88 nevyuziji.ja dopalcela asi 70kc.takze jak to udelame?zaslete penizky na ucet?

zuzan88
autor
2. črc 2018

@mirri7 jo klidně. Pošlete částku a číslo účtu.

mirri7
2. črc 2018

Prosim napiste mi email,poslu info tam