• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vaginální suchost, máte zkušenost?

30. března 2014 
Od poloviny těhotenství mám problém s vaginální suchostí... (teĎ jsem už půl roku po po porodu, kojím) má s tím někdo zkušenost? Co se s tím dá dělat?
26. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam problemy taky zacala jsem pouzivat bylinne vlozky a musin zatukat ze jsem maximalne spokojena jde to zase do normalu...a po pouzivani tech vlozek by se to uz nemelo vratit...
26. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@greese používáš ty vložky jako při menstruaci nebo i když jí nemáš? Kde se dají sehnat? A jak dlouho už je používáš?
26. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji se pouzivat pri menatruaci a delaji i intimky.. zitra se dostanu na pc a vse ti napisu ano?
26. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@greese díky moc :slight_smile: já teď mám tělísko, tak menstruaci nemám, když budeš tak hodná, tak mi to prosím zítra napiš :slight_smile: díky moc...
26. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky s tím docela bojuju, až po porodu teda a záleží v jaké části cyklu jsem, ale doktorka mi na to doporučila pribiotické globule - ještě jsem ale nezkoušela. Jinak HA neberu, ani jinou antikoncepci.
26. bře 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně byly po porodu doporučeny čípky CICATRIDINA. Trochu dražší, 10 čípků asi za 350 Kč, ale pomohly.
26. bře 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ange_de_la_morte
@medvedinka
díky moc holky :slight_smile:
26. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@greese až budeš mít čas, tak mi to tedy prosím napiš :slight_smile: díky moc...
30. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
promin nestiham =( hned jdu na to
30. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denní vložky s metholem "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vložky "Nefritová svěžest" patří fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další). Jsou napuštěné mentolem, což působí na veškeré "výtoky", které chcete účinně zastavit.
Pokud potřebujete doporučujeme:

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinkám.

Účinky: povrch z přírodní bavlny je napuštěný výtažkem z bylin,výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Vrstva z 100% bavlny efektivně zadržuje vlhkost, vrchnívrstva blokuje její zpětné prosakování.

Ingredients: gossypium herbaceum powder, cellulose, paper,polyetylene, camellia sinensis leaf, mentha piperita, menthol.

Použití: určeny pro každodenní použití

Upozornění: nepoužívat v těhotenství
30. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denní vložky s metholem "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vlažky "Nefritová svěžest" patří fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další).

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinekám.

Účinky: povrch ze přírodní bavlny je napuštěný extraktem aloe, výborně absorbuje vlhkost a zápach. Vrstva z 100% bavlny efektivně zadržuje vlhkost. Vrchní vrstva blokuje tekutinu.

Ingredients: cellulose, gossypium herbaceum powder, paper,polyethylene, camellia sinensis leaf eftract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro každodenní použití

Nepoužívat v těhotenství
30. bře 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denní vložky "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vložky "Nefritová svěžest" jsou ve fytokompozici FCM složeny z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další).

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinkám.

Účinky: povrch z přírodní bavlny je napuštěný výtažkem z bylin, výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Vrstva ze 100% bavlny efektivně zadržuje vlhkost, vrchní vrstva tekutinu blokuje.

Ingredients: cellulose, gossypium herbaceum powder, polyethylene,camellia sinensis leaf extract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro denní použití

tyto mam ted ja
30. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denní vložky "Nefritová svěžest" (prevence gynekologických onemocnění, konsolidace výsledků léčby)
Popis
Určeno pro každodenní použití. Vlažky "Nefritová svěžest" patří fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře výtažky girchovnika vaginálního, heřmánek, motherwort, Sophora a další).

při léčbě gynekologických onemocnění, projevech zánětlivých procesů, pro prevenci gynekologických onemocnění, normalizaci hormonální hladiny. Jsou účinné proti kvasinekám.

Účinky: anatomicky pod úhlem lisovaná vrchní vrstva DRY rychle a rovnoměrně vsakuje tekutinu v celé délce, čímž se zmenšuje nebezpečí protečení do krajů. Povrch ze 100% bavlny, napuštěný výtažkem z bylin, výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Superabsorbent přeměňuje tekutinu na gel. Křidélka po stranách dobře lepí a zajišťují pohodlí při pohybu. Lepící vrstva pro fixaci vložky účinně zadržuje tekutinu.

Ingredients: gossypium herbaceum powder, sodium polyacrylate, cellulose, polyethylene, camellia sinensis leaf extract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro použití při menstruaci

menstruacni pokud se dela kura aby se nevynechalo( jsou moc prijemne a svezi clovek se i pri ms citi krasne a sveze
30. bře 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlozky se daji pouzivat po operaci spodku po porodu misto rosalginu v sestinedeli ( u druheho mimca chci vyzkouset) pri vytoku kdyz jsou kvasinky, pri suchosti a zlepsuji chut k sexu =D kdyby mi to nekdo rekl tak bych se mu vysmala =d ale mam ozkouseno =D
30. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek