Vaginální suchost po zavedení nízkosacharidového stravování

hasara33
14. srp 2018

Ahojky holky, mám krátký dotaz 😀 setkala se někdy některá z vás s vaginální suchostí po zavedení nízkosacharidového stravování? Nebo třeba i jiného druhu speciálního stravování? Díky

klea81
14. srp 2018

to nebude stravováním

hasara33
autor
14. srp 2018

@klea81 předtím jsem takové problémy neměla, začalo to až když jsem najela na toto stravování

klea81
14. srp 2018

změna partnera nebyla?

hasara33
autor
14. srp 2018

@klea81
Mám manžela, kterého moc miluji takže určitě ne ;)

lachtanice86
14. srp 2018

Nestalo.

hasara33
autor
14. srp 2018

@klea81 a nemyslím si, že by to bylo tím, že by mě snad přestal vzrušovat, to také ne ...sex s ním je skvělý a stále mě vzrušuje jenom prostě jsme začali být "na suchu"

klea81
15. srp 2018

@hasara33 mám to stejně, začalo to po prvním roce a stále to trvá, ať jsem se stravovala jakkoliv, lubrikant to jistí 😉

guinea
15. srp 2018

@hasara33 Nestalo, naopak nízkosacharidová dieta by tě měla "ozdravit" a zbavit únavy, ne něco porouchat.. bude to souviset s něčím jiným.

alcar
15. srp 2018

Aktualne drzim a nemam s tim problem.

hasara33
autor
16. srp 2018

Já jiné problémy také nemám, naopak toto stravování mi vyhovuje a cítím se mnohem lépe ..jediný, co mě trápí je ta suchost, kterou jsem nikdy netrpěla a objevilo se to až když jsem s LC začala, ale možná je to jen náhoda a vůbec to s tím nesouvisí, pak ale netuším, co je za problém ...a hlavně to trápí mého manžela, protože má pocit, ze mě přestal vzrušovat a to vůbec není pravda

klea81
16. srp 2018

@hasara33 tak si to vysvětlete, kup lubrikant a nemusíš to dál řešit, ne? ;o)

hasara33
autor
16. srp 2018

@klea81
No to jsem udělala, ale vysvětluj to chlapovy 😀 😀 😀 ...no každopádně mě spíš zajímá příčina, vím, že to jde vyřešit lubrikantem, ale nechápu proč se to děje

guinea
16. srp 2018

@hasara33 Spíš zkus zapřemýšlet, jestli se v té době stalo i něco jiného. Může to být psychicky, nějaký stres? Změna zaměstnání, nemoc v rodině? I něco co s tím zdánlivě nesouvisí..

hasara33
autor
16. srp 2018

@guinea právě, že vůbec ne ...kromě té změny ve stravování žádná jiná změna nepřišla proto tomu nerozumím

guinea
16. srp 2018

@hasara33
No a pak mě napadlo ještě něco, ale to asi nebudeš chtít slyšet. Kdysi jsem hubla pod dozorem obezitoložky (byla to MUDr.), a ta mi jen tak mezi řečí řekla, že většina žen, které u ní úspěšně zhubnou, tak se rozejdou. A že neví jestli je to tím, že žena jak zhubne tak získá sebevědomí a začne vidět věci v nových souvislostech, ale prostě 95 % klientek se prostě rozejde. A stalo se to i mně, a to jsem si myslela buhvíjak jsem nebyla předtím zamilovaná...

hasara33
autor
16. srp 2018

@guinea
No vzhledem k tomu, že s chlapama jsem si zažila své tak rozhodně nehodlám toho svého opouštět, už jen proto, že vím, že lepšího bych stejně nenašla...do 23 jsem byla sama, protože jsem potkávala blbce a pak přišel tenhle a bylo to něco úplně jiného, od začátku ....takže toho se nebojím, navíc líbí se mi, přitahuje mě jako muž takže v mých očích se mu vzhledem nikdo nevyrovná, a hlavně miluje mě takovou jaká jsem a nikdy nenaznačil, že by chtěl na mě něco měnit 🙂 nicméně chápu, jak to myslíš, taky jsem o tom slyšela z vyprávění 🙂 a navíc já nehodlám hubnout nijak zásadně, jen tak abych se cítila dobře po fyzické stránce 🙂 a taky kvůli snadnějšímu otěhotnění

hedviga2
16. srp 2018

Môže to byť Sjogrenov syndrom....

hasara33
autor
16. srp 2018

@hedviga2 nevím sice co to přesně je, ale neobjevilo by se to třeba už dřív?

hedviga2
17. srp 2018

naštuduj si, je to suchosť slizníc....proste to mohlo prísť teraz...

hasara33
autor
17. srp 2018

@hedviga2 četla jsem, nemyslím si, že to je můj problém, protože tam je víc problémů při takovém syndromu a ty já nemám

hedviga2
17. srp 2018

Tak musíš hľadať dalej....

klea81
17. srp 2018

@hasara33 tohle taky není můj případ

guinea
17. srp 2018

@hasara33 Tak zkus prostě na pár týdnů přestat s tou dietou, jedině tak zjistíš, jestli je to tím, nebo ne 😉