Žaludeční viróza,. Co pomáhá?

aneta_v
4. srp 2021

Ahoj, mam dotaz, samozřejmě ráno budu volat doktorku a případně jí navštívíme. Dnes nám přišel ze školky email, že se tam vyskytla agresivní žaludeční viróza. Žádný detail. Od 19:45 dcera už dvakrát zvracela. Co na to dáváte, pomáhá něco? Preventivně jsem po cestě domů koupila Enterol, ten mi úspěšně fluše. Pořád poplakává, že jí bolí bříško, nevím, jak jí pomoct 🤷‍♀️ K tomu mám druhou osmiměsíční, jestli to taky chytne, tak mě klepne 🤦🏽‍♀️

cilkat
4. srp 2021

Colu po lžičkách... Černej čaj. Někomu sedí i matovej, salvejovej nebo puskvorcovej... Ale pochybuju, že poslední dva vypije... Piškoty... A spánek.

zelenaesmolda
4. srp 2021

@cilkat
cola je super ale nesmi v ni byt bubliny

kackakastanka
4. srp 2021

enterol je super, rozpustit ve vodě a zkoušet, zkoušela bych i kulíška po lžičkách, ten také není moc dobrej, ale velmi hojivej, no a držím palce, ať to rychle překonáte, k jídlu bych dala max rejži, rohlík a tedy ty poškoty, ale spíše nic.. a zkoušet upíjet ten čaj a colu

lachipie
5. srp 2021

K jídlu nic. Vychlazený černý čaj nebo vybublinkovaná cola vychlazená po lžičkách. Eventuelně mátový nebo heřmánkový. Zkusila bych Smectu, ta u nás rychle a dobře pomáhá.