• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zažila některá z vás také rakovinu prsu?

11. května 2016 
Ahoj holky, pokouším se obnovit diskusi. Je tu někdo s diagnozou karcinomu prsu, nebo po vyléčení?
19. kvě 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvira ahoj mohu se zeptat jak zjistily kamarádce rakovinu z předoperačního vyšetření?děkuji
10. únor 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.-) :slight_smile: :slight_smile:
zdravim hoky... taky v tom jedu... jsem po chemo a tyden po operaci... ziju :slight_smile: zatim to jde dobre, snad tu mrchu preperu.
12. bře 2015 v 15:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
maminka si prave prochazi taky rakovinou. Ma po operaci, cekame na dalsi vysledky. Nevite prosim o nejakem "zivem" foru, kde by mohla zuskat kontakty na zeny, ktere si tim prosly? Rikala, ze nasla jen same echt stare diskuse.. klidne piste do zprav.
Moc dekuji!
6. kvě 2016 ve 21:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ne,ale moje dcera ano. U nás to nedopadlo.Byla tak mladá,že nikdo by nic takového nepředpokládal.
6. kvě 2016 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marrpa dobry den,jak se dari mamince? Moje mamka byla vcera na mamografu a ma nalez, ceka na vysledky. Dle doktorky to vypada na mensi nadorek. Na kontrolu sla po roce a hned nalez...
11. kvě 2016 ve 12:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek