Mé zdraví
elis6
16. led 2013

Zažila některá z vás také rakovinu prsu?

Jsem jedna z těch která si prošla zákeřnou nemocí rakovinou prsu onemocněla jsem v roce 2010 a prošla jsem všelijakými vyšetřeními až po celkovou léčbu,která obsahovala 8 chemoterapií,mastektomii pravého prsu a 25 ozáření.Vše je už za mnou a ted se těším jen zdraví a na nové prso,na plastickou operaci,pokavat i vy, některá maminka z Vás něco takového prožila, nebo se s touto nemocí setkala v rodině prosím podělte se také ráda uvítám a popovídám o tom všem 🙂
mikulka
19. kvě 2014
Ahoj holky, pokouším se obnovit diskusi. Je tu někdo s diagnozou karcinomu prsu, nebo po vyléčení?
anickajirka
10. únor 2015
@elvira ahoj mohu se zeptat jak zjistily kamarádce rakovinu z předoperačního vyšetření?děkuji
mimys
12. bře 2015
Ahoj.-) 🙂 🙂
zdravim hoky... taky v tom jedu... jsem po chemo a tyden po operaci... ziju 🙂 zatim to jde dobre, snad tu mrchu preperu.
marrpa
6. kvě 2016
Ahoj holky,
maminka si prave prochazi taky rakovinou. Ma po operaci, cekame na dalsi vysledky. Nevite prosim o nejakem "zivem" foru, kde by mohla zuskat kontakty na zeny, ktere si tim prosly? Rikala, ze nasla jen same echt stare diskuse.. klidne piste do zprav.
Moc dekuji!
babanci
6. kvě 2016
Já ne,ale moje dcera ano. U nás to nedopadlo.Byla tak mladá,že nikdo by nic takového nepředpokládal.
janinka23
11. kvě 2016
@marrpa dobry den,jak se dari mamince? Moje mamka byla vcera na mamografu a ma nalez, ceka na vysledky. Dle doktorky to vypada na mensi nadorek. Na kontrolu sla po roce a hned nalez...

Začni psát odpověď...

Odešli