Zduřenina / boule na krku - je to štítná žláza?

losice
1. lis 2018

Ahoj holky, jsem hrozny hypochondr, a tento tyden jsem si nasla bouli/zdureninu/cosi zvetseneho na krku. Je to vlevo, mezi ohryzkem a klicni kosti. Zacala jsem hned plasit, k doktorce se dostanu az pristi stredu. Napadla mne bud stitna zlaza, nebo uzliny. Je tu nekdo, komu se takto prislo na problem se stitnou zlazou, bez toho, aby byly jine priznaky? Nastydla nebo jinak nemocna nejsem. Diky za prispevky.

zehrinka
1. lis 2018

@losice Ahoj viac ako mesiac dozadu som mala presne na tom mieste zvacsenu uzlinu cca 1cm na mojej lavej strane, bolo to po zakroku u zubara kde mi opravovali 5ku hore na pravej strane. velmi som sa zlakla, hned rano som bola u svojho obvodaka, ktory suvislost zub - uzlina vylucil ale povedal ze ono staci, ze mi zubarka niekde skrabla do dasna, na lavej strane. Ani ja som nebola nachlazena. Po tyzdni sa postupne uzlina zmensila 🙂 hlavne nestresuj, vsetko je urcite fajn ;)

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
muhehehe
1. lis 2018

@losice štítná žláza určitě ne, uzlina to je.. to se udělá raz dva i kvůli úplné blbosti, může k tomu bohatě stačit i nějaký beďar někde poblíž 🙂 , osobně bych s tím k doktorovi ani nešla