Zkažená osmička a bolest čelisti. Je to možné?

mari90
5. kvě 2023

Krásný den, je možné že od zkažené osmičky bolí čelist? Osmička má poměrně velký kaz, který je až ke kořenům. Za 14 dní jdu na vyndání. Už teda hodně reaguje na studené/horké jinak se to dá přežít, ale pobolívá mě právě ta čelist.

papaja90
5. kvě 2023

@mari90 myslím že ano, já když měla kaz na osmičce tak me to bolelo jako ze fakt hodně. Celá tvář.

martulka88
5. kvě 2023

@mari90 Můžeš mít od toho i zánět...

lvl16
5. kvě 2023

Ano, měla jsem to stejně.

pajusz
5. kvě 2023

@mari90 to víš že jo, já od začátku těhotenství bojuji se zubem. A přesně mě chytne celá čelist, dr říkal že ho vynda až porodim, takže jsem si prodělala už 3x zánět nervu. Ale aspoň mi ho otevrel a to fakt pomohlo. Leduj., kloktej šalvěj ta je úžasná (já ji teď nemohu ale zrovna dnes jsem dělala vyluh aby byl po ruce v lednici)

mari90
autor
5. kvě 2023

Děkuji
Když mě strašně štve, že to doktor viděl hned na preventivce v únoru a prý no přijďte za půl roku vyndáme ho pak 😔 jenže jsem tam byla ještě několikrát s jiným zubem tak, že ho nakonec vyndá právě za těch 14 dní

eressiel1020
5. kvě 2023

@mari90 Řešila jsem přesně tohle cca před 14 dny a musela jsem jet na pohotovost. Začal se mi tam dělat zánět a celou tvář jsem měla oteklou.