Zmenšení prsou. Nechal si někdo na vlastní náklady? Kolik Vás to vyšlo atd.?

zzuzzana1
13. črc 2020

Ahoj holky je tu někdo kdo si nechal zmenšit prsa ( bez hrazení pojišťovny ale na vlastní náklady) na kolik vás to cca vyšlo ? Jste spokojeně? Udělali by jste to znovu? Co vás k tomu vedlo ? A hlavně jestli po zmenšení někdo pak měl ještě další dítě ? Jestli to na prsa mělo velký vliv? Dekuji za jakoukoliv odpoved

aronek
13. črc 2020

Ahoj, bohužel neporadím, jsem v procesu kojení, ale potom bude zmenšení určitě. Ať už přes pojišťovnu či si to zaplatím. Takže budu zvědavá na případné odpovědi. Další děti tedy už alespoň u mně nehrozí. Odrodila jsem si všechno před možným zmenšením.

amazonkajanik
13. črc 2020

@zzuzzana1 ségra to měla na pojišťovnu,jelikož měla k tomu zdravotní komplikace,jako silná bolest zad. Šla ze 4 na 2 a je spokojená. Děti má v plánu (i když už jí je skoro 40) a doktoři řekli,že v tom není žádný problém

adenka84
22. črc 2020

@zzuzzana1 ahoj já byla v roce 2017. Hradila jsem si to sama i když i ze zdravotního důvodu by to šlo. Ale byla na to dlouhá čekačka. Vyšlo mi to na 39 000 kč i s předoperačním a s ubytováním. Ležela jsem v nemocnici tři dny noc mi vyšla na 1500 kč . Předoperařní na cca 1000 kč. Spokojená jsem, Jsou hezčí a menší než před. Jen bohužel ty jizvy. Jsou stále znatelné..

zzuzzana1
autor
22. črc 2020

@adenka84 jakoze bolestivé nebo hodně vidět ? A z jaké velikosti na jakou jsi šla ? Moc dekuji za info 😊

adenka84
23. črc 2020

@zzuzzana1 ne bolestivé ne. Ale jsou stále vidět. Měla jsem velikost DD a šla jsem na zmenšení B-C spíše menší C. Nechtěla jsem, aby bylo zmenšení veliké.

zzuzzana1
autor
23. črc 2020

@adenka84 no já bych pravé rada z H šla c-d😵

jane_1
28. črc 2020

Já jsem si redukci prsou platila sama. Podstoupla jsem ji tenhle rok i s korekcí prsních dvorců. Platila jsem přes 70000 ale na soukromé klinice. Nějak jsem měla celkově lepší pocit, že mi to bude dělat někdo kdo má zkušenosti a celkově o klinice Yes visage jsem už taky před tím hodně slyšela. Jinak mi zredukovali prsa o přibližně 500g. Teď mám větší C a je to skvělý pocit, že mně nic netahá dolů🙂

hanulkaha
28. črc 2020

Tak to je tema i pro me 😉😢 mam sileny komplexy ze svych prsou a to, ze me pobolivaji zada a pokud nemam podprdu, tak pekelne i samotna prsa, to je vec druha. Mam prsa dd/e a jeste takove ty placate vytahane plandaky s bradavkama u pupiku 😭
Nescetnekrat jsem premyslela o operaci, zmenseni a modelaci vlastnim tukem, silikon nechci. Ale zase jsem slysela, ze po nejake dobe prsa opet povisnou, ze efekt neni dlouhodoby jako u silikonu. Vec druha je ta, ze na operaci opravdu nemam penize, ale je to hrozne, trapim se tim denne a nebudu lhat, ze se kolikrat az zavistive divam na slecny/zeny, co maji pekna pevna mala prsa a muzou si jen tak chodit nahore bez 😢

adenka84
28. črc 2020

@hanulkaha měla jsem přes jako ty.. takže tě chápu.. jen doporučuji vybírat ne soukromé kliniky, ale atestovaný plastiky ve FN.. cena není tak přetažená a péče je o dost lepší, častější a i hospitalizace není hrc prc.. nedej Bože když bude komplikace je o tebe kdykoliv a ihned postaráno..
Znám spoustu žen co na soukromé klinice co se týče péče doplatili.. péči je dobrá do doby než nastane větší komplikace..
A redukce s.modelace poprsí není nemalá a snadná operace..

lanyza
2. zář 2021

@jane_1 muzu se zeptat z jake velikosti mas vetsi C? I me ceka zmenseni a dr psal odebrat cca 500g z kazdeho prsa, vubec nema..predstavu kolik to je...
Jinak mam vel.75H/i ☹

cekypetra
2. zář 2021

@adenka84 muzu se zeptat, zdali u redukce a modelace je nutny silikonovy implantat nebo se da i bez?

adenka84
3. zář 2021

@cekypetra Ahoj ne není nutný implantát. Jde o redukci - zmenšení. Takže objem zde je vždy, jen se ubere a prs se vymodeluje. Krom jizviček, které jsou u každé operace máš prsa vlastní.

cekypetra
3. zář 2021

@adenka84 tak to je pecka, do budoucna o tom uvazuji, ale rozhodne nechci implantat. Dekuji za info.