Znáte babskou radu na namožené klouby?

jana_ul
16. čer 2015

Zdravím, chci se poradit ohledně namožených kloubů, jestli neznáte nějakou babskou radu - obklad, domácí mazání apod. Konkrétně se jedná o to, že mám z práce na zahradě (zahradnické nůžky) namožený palec. Nepřijde mi, že bych tentokrát stříhala jako o život, spíš se mi to asi nakumulovalo. Teď mě to trápí, protože to cítím při běžných věcech - škrábání brambor, otevírání PET lahví apod. Díky.

majkoz
16. čer 2015

To přebolí...Pokud nemáš nikde kolem palce bouli, pokud Ti bolest nevystřeluje až k lokti, pokud nemáš teplotu, pokud tu PETku nakonec otevřeš...

jana_ul
autor
16. čer 2015

Žádné další potíže nemám, a tu PET nakonec otevřu 🙂)) Nejsem žádný bolestínek, jen mě to překvapilo a zaskočilo, že to přišlo takhle najednou.. Klid není při chodu domácnosti možný, tak jsem chtěla nějak urychlit návrat do normálu.. Pravda, chce to čas, ono to přejde 🙂 Díky 🙂

liduska66
11. zář 2018
Uživatel liduska66 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od liduska66.

A co nejake vitaminy, doplnky stravy? Znate neco opravdu osvedceneho?

emilkamilka
12. zář 2018

taky by mně to zajímalo, takže pokud o něčem víte, dejte vědet.

zuzimuk
15. zář 2018
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

Tuhle mi kamaradka rikala ze brala Alavis a pomohl ji, to co brala z lekarny bylo vzdy bez vysledku.

kamste
15. zář 2018

Mě pomohl obklad ze zelného listu:
- list čínského nebo bílého zelí (u bílého vyříznout tvrdé žebro) potlouct paličkou na maso
- přiložit na bolavé místo a ovázat pružným obinadlem...
- nechat nejlépe přes noc (sice to "smrdí", jak se to zapaří, ale funguje to; pokud jsem se bála, aby mi nenačuchly peřiny, tak jsem na to zelí dala igelit a teprve na to obinadlo)

zindy
23. zář 2018

Ten alavis je dobrý, obsahuje ciste prirodni latky a zabira opravdu rychle.

smetttanov
26. zář 2018

Jj o nem jsem uz taky neco cetla, neobsahuje zadne éčka

emilkamilka
3. říj 2018

taky jsem o něm četla, víc lidi ho doporučuje a taky sjem ho viděla ve fitku kam chodím cvičit